В Умані підбили підсумки конкурсу «Уманська коляда 2019»

Опубліковано: 16.02.2019

З 1 січня по 21 січня у місті Умань тривав конкурс на краще виконання колядок, щедрівок та посівалок «Уманська коляда 2019». Участь у ньому взяли 17 колективів та один юний виконавець. 13 лютого було підбито підсумки конкурсу та нагороджено переможців. Про це пише «Умань туристична».

В Умані підбили підсумки конкурсу «Уманська коляда 2019»
В Умані підбили підсумки конкурсу «Уманська коляда 2019»

За рішенням кваліфікованого журі переможцями стали:

В номінації «Краще представлення місцевої фольклорної традиції»: дитячий вокальний ансамбль «Дивограй» Уманської дитячої музичної школи №1 за виконання українських колядок : «Тиха ніч» та «На небі зірка». Художні керівники ― Ірина Поліщук та Ірина Чернова.

В номінації «Збереження автентичних традицій Уманщини»: жіночий вокальний ансамбль «Надвечір’я» Центру інтегрованих соціальних послуг Уманського управління праці та соціального захисту населення за конкурсний номер «Дай же нам, Боже…». Керівник ― Галина Арсенюк.

В номінації «Родинний колектив» : колектив «Мамочки: Умань» за конкурсний твір «Будьте здорові». Керівник ― Наталія Власюк.

В номінації «Краща театралізація»: Народний аматорський театр малих форм «Реверанс» Уманського міського Будинку культури ім. Ю. Смолича. Назва концертного номеру ― театралізований обряд «Щедрував я у Солохи». Художній керівник ― Марина Скибенко.

В номінації «Краще постановочне відео»: колектив вчителів та учнів «GAZZ COFFEE» Уманської дитячої школи мистецтв за конкурсний номер «Різдво осяяло нам серце». Художній керівник ― Ірина Кшевицька.

В номінації «Краще вокально-хорове виконання»: вокальний ансамбль «Перлина» Христинівської дитячої музичної школи за виконання «Подільської колядки». Керівник ― Наталія Андрійчук.

В номінації «Кращий авторський твір»: Сергій Желєзняк, автор слів і музики «Канадської колядки», яку виконав Хор з міста Вінніпег (Канада).

В номінації «Найкумедніше відео (дорослі)»: «Батьківський колектив 5-А класу ЗОШ №3» за конкурсний номер «Коляда». Керівник ― Ольга Аліксійчук.

В номінації «Найкумедніше відео (діти)»: дует «Веселі сестрички» у складі Марії та Дар’ї Стодолі за конкурсний номер «Щедрівочка щедрувала». Керівник ― Леся Мушкевич.

В номінації «Ансамблі народних музик»: Народний аматорський вокальний колектив «Джерела» Тальнівського районного Будинку культури за виконання української народної щедрівки «Ой, чи є, чи нема». Керівник ― Віталій Фурса.

В номінації «Найстарший учасник»: Народна аматорська хорова капела ветеранів війни та праці Уманського міського будинку культури ім. Ю. Смолича за виконання колядки «В Віфлеємі днесь Маріє». Художній керівник ― Тетяна Рєхтіна.

В номінації «Наймолодший учасник»: Назар Турчак за колядку «Хлопчик-горобчик колядує».

В номінації «Наймасовіше виконання»: «Молодіжний камерний хор» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за креативне представлення «Коляди» на музику Ігора Поклада. Художній керівник ― Оксана Прокулевич.

В Умані підбили підсумки конкурсу «Уманська коляда 2019»

Переможці у кожній з номінацій отримали грошовий приз у розмірі 1000 гривень.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.