В Уманській місцевій прокуратурі проведено координаційну нараду за підсумками роботи 2018 року

Опубліковано: 16.02.2019

13 лютого в приміщенні актового залу дендропарку «Софіївка» в місті Умань за участю першого заступника прокурора Черкаської області Павленка В.В., керівництва Уманської місцевої прокуратури, начальника Уманського МРВ УСБУ в Черкаській області Ковіти С.В., керівництва Уманського відділу поліції та його територіальних відділень, представників  органів державної влади та місцевого самоврядування Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Жашківського, Маньківського районів відбулася координаційна нарада, на якій розглянуто стан правопорядку, протидії злочинності та корупції на території, що перебуває під юрисдикцією Уманської місцевої прокуратури за підсумками роботи 2018 року.

На нараді підведено підсумки спільної діяльності правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності, у тому числі організованим її формам, і корупції на території, що перебуває під юрисдикцією Уманської місцевої прокуратури у минулому році.

IMG_20190213_103953

Учасниками заходу відмічено, що організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою наради, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян у поточному році.

Упродовж 2018 року завдяки вжитим скоординованим заходам правоохоронним органам вдалося зменшити кількість злочинів усіх категорій тяжкості, а саме: злочинів проти життя та здоров’я, проти громадської безпеки, злочинів проти власності (крадіжок та шахрайств), безпеки руху та експлуатації транспорту, у тому числі подолано тенденцію росту незаконних заволодінь транспортними засобами. Також зменшилася кількість кримінальних правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, вчинених особами, які раніше вчиняли та вчинених групою осіб.

Увагу учасників наради звернуто на покращення роботи задля реальної результативності, зокрема щодо виявлення та профілактики злочинів, пов’язаних з корупцією, так і корупційних правопорушень, адже протидія корупції — один із пріоритетних напрямків діяльності всіх правоохоронців.

Порівняно з минулим роком в половину збільшилася результативність розслідування органами Національної поліції кримінальних проваджень про кримінальні корупційні правопорушення. До суду скеровано 6 обвинувальних актів (проти 3 у 2017 році).

Крім того, досягнуто позитивних результатів у бюджетній сфері — з 12 до 28 збільшилася кількість скерованих до суду обвинувальних актів.

Окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів. Зокрема, це вжиття додаткових заходів профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень, у тому числі злочинів проти життя і здоров’я особи, майнових злочинів, які в структурі злочинності становлять більшу частину всіх облікованих злочинів, та протидія кримінально-караній корупції під час використання бюджетних коштів, привласненні земель та найбільш небезпечних діянь, пов’язаних з безпосереднім отриманням матеріальних благ.

У ході заходу з інформацією та поясненнями виступили перший заступник прокурора Черкаської області Павленко В.В., керівник Уманської місцевої прокуратури Павленко Р.І., його перший заступник Резнік Р.Б. та заступник Заболотній В.М., начальник Уманського МРВ УСБУ в Черкаській області Ковіта С.В., представники правоохоронних органів та начальники територіальних відділів поліції.

За підсумками наради визначено першочергові орієнтири спільних скоординованих дій правоохоронців, спрямованих на утвердження законності та протидії злочинності на піднаглядній території.

Про це інформує Уманська місцева прокуратура

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.