Христинівська дитяча музична школа відсвяткувала 55-річний ювілей

Опубліковано: 19.02.2019
Христинівська дитяча музична школа відсвяткувала 55-річний ювілей

У концертній залі Христинівської дитячої музичної школи пройшли урочистості з нагоди 55 – річчя з дня заснування закладу.

Народний депутат України Антон Яценко привітав вихованців та працівників навчального закладу. Парламентар зазначив, що постійно допомагає школі і створює комфортні умови для навчання. Про це він прозвітував на своїй сторінці у Фейсбук.


«Вважаю, що музичні здібності дітей потрібно розвивати. Тому постійно допомагаю їм у цьому та дбаю про покращення умов у дитячій музичній школі міста Христинівка», – йдеться у повідомленні.
У 2017 році завершилася реалізація проекту з реконструкції дитячої музичної школи. Позашкільний навчальний заклад було повністю оновлено та забезпечено усім необхідним інвентарем для комфортного навчання дітей, а саме:
➡ оновлено актову залу, яка не ремонтувалась 37 років;
➡ створено 4 кабінети для проведення занять;
➡ закуплено стільці;
➡ встановлено нові вікна та двері;
➡ утеплено приміщення, зроблено перестінки, шпаклювання стін;
➡ відремонтовано дах;
➡ облаштовано вбиральню;
➡ передано на школу котел на твердому паливі для покращення теплопостачання приміщення.
Парламентар зазначив, що нещодавно на школу було передано фортепіано “Weinbach”, а у найближчих планах – встановлення дитячого майданчика.
Антон Яценко пообіцяв і далі сприяти розвитку музичної школи та підтримуватиму таланти школярів.

На заході від імені Антона Яценка були присутні помічники-консультанти Ірина Плетньова та Світлана Полонська, які привітали шкільний колектив з визначною подією.

виступ

Історія цього мистецького закладу є яскравим прикладом відданості своїй професії безмежно закоханих у музику людей.

В Христинівській дитячій музичній школі функціонують 6 відділів: фортепіано, струнно-смичкових інструментів, вокально-хоровий, відділ народних інструментів, відділ музично-теоретичних дисциплін та духових інструментів. Працюють 24 учнівські та викладацькі творчі колективи. Творчі колективи школи та солісти-виконавці систематично беруть активну участь  у заходах, які  проходять в районі, та в олімпіадах і різноманітних виконавських конкурсах різних рівнів.

діти

За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури і духовності українського народу, естетичне виховання дітей та молоді на кращих зразках національного і світового мистецтва, значні досягнення у навчально-виховному процесі, створення комфортних і затишних умов навчання, високу результативність у роботі, активну концертно-лекційну, просвітницьку та громадську діяльність та з нагоди 55-річного ювілею грамотою Христинівської районної державної адміністрації було нагороджено колектив Христинівської дитячої музичної школи та директора Олену Росаду.

Під час святкового концерту неодноразово відзначалася вагома роль дитячої музичної школи в естетичному вихованні дітей та розвитку духовності Христинівського району. З гордістю згадували ветеранів школи та молоде поповнення викладачів, творчий колектив, який постійно працює над вдосконаленням викладацької майстерності, а також талановитих учнів, якими пишається школа. Свої вміння й таланти демонстрували учні та викладачі. Розмаїття репертуару музичних інструментів, творчих колективів стало підтвердженням того, що школа має перспективи розвитку.

Христинівська дитяча музична школа відсвяткувала 55-річний ювілей

На ювілейному святі було багато подарунків, квітів і теплих слів, оплесків і словесних подяк.

Батьки, що віддають своїх дітей у музичну школу знають напевне, що там не лише плекаються дитячі таланти, а й виховується майбутня еліта Христинівщини. А випускники школи вміють відчути прекрасне і передати свої почуття іншим.

Сьогодні дитяча музична школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутньому. Бажання бачити рідну школу успішною надихає викладачів та учнів творити і діяти. Педагогічний колектив головним завданням ставить перед собою не лише навчити, а й відкрити в учнях іскорку таланту, духовності й доброти. Підтвердженням цього став концерт, присвячений ювілею школи.

#АнтонЯценко#Христинівка#ХристинівськаДМШ#музичнашкола#музика#діти#розвиток_талантівХристинівська Дмш

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.