Гороскоп на 20 лютого

Опубліковано: 20.02.2019
Гороскоп на 20 лютого

Овен

Цей день Овнам краще присвятити роботі. Варто приготуватися до серії непорозумінь, наприклад, моментів непорозуміння у спілкуванні з колегами, помічниками, персоналом установ. Знизити ймовірність плутанини допоможе чітка організація будь-якого процесу. Рекомендується уточнювати дані, уважніше вивчати інструкції та заповнювати документи, слідувати лікарським приписам, службовому обов’язку, заданим графіком, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні Тільці спритні і мастеровиті, щасливі в бізнесі, спорті, любові, прикладному хобі, практичному наставництві. Успіх буде визначатися талантом, досвідом і майстерністю, а не везінням. Навіть якщо ви не на жарт захопилися, в підсумку візьме гору властивий вам здоровий погляд на речі. Зіграє роль ваша захищеність, стабільність світогляду, хороша юридична база, впевненість у своїй правоті.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам доведеться стати уважнішими, щоб не зробити помилку. Вона може відбитися на одній з ключових сфер вашого життя, наприклад, на партнерських або сімейних стосунках, кар’єрі, домашніх умовах. Проявляючи гнучкість, важливо не піддаватися чужим впливам. В цю добу краще не укладати договір про житло або професійний контракт, уникати відповідальних виступів і співбесід.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять вести активний спосіб життя. День гарний для планових відряджень, цільових візитів, відвідування установ, обміну послугами. Не стане марним візит до лікаря, аптеки. Щоб зберегти на високому рівні ефективність, краще не відступати від плану, маршруту, договору, порядку денного і братися за додаткові завдання лише тоді, коли виконані всі основні пункти за списком.

Лев

Левам сьогодні знадобляться передбачливість, хазяйновитість, акуратність. Не самий відповідний момент для креативу. Зірки радять не захоплюватися і дотримуватися приписів: рецептури, плану, кошторису, списку витрат, статей бюджету. Не завадить стати більш організованими і прискіпливішими в дрібницях, наприклад, при заповненні фінансових документів, обговорюванні грошових умов, перевірки виконаної роботи.

Діва

Сьогодні у Дів великі види на заслужений успіх. Щоб сповна реалізувати таку приємну тенденцію, зірки радять залишатися прагматиком, а не ставати романтиком, не піддаватися спокусі перейти кордони і перевиконати план. Також, важливо не поступитися зовнішнім впливам, спонуканням, лестощам, обіцянкам. При зовнішній гнучкості, необхідна твердість позицій у переговорах і будь-якій взаємодії з людьми.

Терези

Терезам не варто намагатися нав’язати комусь свої погляди, звички або порядок дій. Це не той день, коли ви можете безпосередньо впливати на людей та події. Важливіше ретельно дотримуватися приписів, виконувати вказівки лікаря, бути готовим когось підмінити або підстрахувати, розібратися в заплутаному питанні. Варто уважніше читати інструкції до ліків, інструментів і техніки. Небажані поїздки.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні є шанс попрацювати на майбутнє. Зірки радять відмовитися від будь-якого натяку на халтуру, виконувати з максимальною скрупульозністю і в заданому порядку навіть найдрібніші процедури. Чим більше скрупульозності і акуратності ви виявите зараз, тим простіше вам буде справлятися з аналогічними завданнями згодом. Варто віддати перевагу стабільності і якості замість надприбутків і швидкої вигоди.

Стрілець

Стрільці можуть розраховувати на милість фортуни аж до вечора. Щасливий збіг обставин виручить вас навіть у тому випадку, якщо ви допустили помилку. А ось в кінці дня складеться зворотна ситуація: навіть заради дрібних досягнень вам доведеться прикладати зусилля. Зате все, чого ви досягнете, ви зможете з чистою совістю приписати своїм власним достоїнствам і працьовитості, а не випадковому везінню.

Козеріг

Для Козерогів день вдалий, але не позбавлений підступу. Є спокуса піти далі, ніж задумувалось, і почати занадто рано претендувати на більше. Зірки радять обмежити свої апетити розрахунковим результатом і не гнатися за бонусами. Не варто вірити обіцянкам і авансами, прокладати маршрути і підписувати папери, особливо, іноземною мовою. Розширювати свій кругозір краще в навчанні, контактах, пізнанні.

Водолій

Сьогодні Водоліям вигідніше бути не ідеалістами і мрійниками, а практиками і скептиками. Це прекрасний день для продуктивної роботи з різноманітними дрібницями, з яких складається загальна картина. Вітається системний скрупульозний підхід до лікування хвороб, профілактики недоліків. Відповідний момент для ремонту, тестування, тренінгів, для відпрацювання корисних навичок і освоєння антикризових заходів.

Риби

Сьогодні Рибам необхідно виключити непорозуміння між собою і іншими людьми або обернути його собі на користь. Важливо нічого не перебільшити, в тому числі, свою власну могутність, і не приймати кожен натяк на свій рахунок. В іншому випадку, ви ризикуєте стати жертвою своїх же помилок і неправильно розставити акценти у відносинах, що нашкодить шлюбу, кар’єрі або публічному іміджу, репутації.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.