Уманська міська лікарня отримала сучасний апарат для ранньої діагностики онкозахворювань

Опубліковано: 20.02.2019

Наразі Умань лідирує за кількістю онкозахворювань на Черкащині. Станом на 1 січня 2019 року у місті було зафіксовано 21 випадок раку сигмоподібної кишки (з них 11 на запущеній стадії), а також 21 випадок раку прямої кишки (з них 7 на запущеній стадії).

Уманська міська лікарня отримала сучасний апарат для ранньої діагностики онкозахворювань

Понад 70% хворих виявляють онкозахворювання на пізніх стадіях. Своєчасна діагностика та профілактика на сучасному обладнанні здатна врятувати життя.

Задля збереження здоров’я людей за підтримки народного депутата України Антона ЯценкаУманську міську лікарню було забезпечено ректороманоскопом. Цей прилад дозволяє максимально точно оглянути слизову оболонку кишечника, діагностувати запальні процеси, кишкову інфекцію, геморой, тріщини та інші патології, а також з високою точністю поставити діагноз.

Прилад функціонує у стаціонарі хірургічного відділення Уманської міської лікарні за адресою: вул. Шевченка, 50. Хірургічне відділення знаходиться на п’ятому поверсі будівлі. Підготовку та відповідні маніпуляції здійснює лікар Володимир Яремчук.

«Для запису на обстеження потрібно спочатку прийти до мене на консультацію, щоб дізнатися про правильну підготовку до обстеження. Підготовка триває декілька днів», ― сказав Володимир Яремчук.

Обстеження за допомогою ректороманоскопа є одним з найважливіших досліджень для профілактики та ранньої діагностики онкологічних захворювань.

Антон Яценко зазначив, що постійно переймається питанням охорони здоров’я та дбає про підвищення якості надання медичних послуг.

У рамках співпраці народного депутата з Благодійним фондом «Сучасне село та місто», директором якого є депутат Черкаської облради Євгеній Клімов, до Уманської міської лікарні також було передано:

  • медичні халати (для комфортної роботи працівників лікарні);
  • бинти еластичні, пов’язки, пластирі (для проведення перев’язок ран та інших медичних процедур);
  • одноразові медичні рукавички (для забезпечення максимального рівня гігієни під час різних маніпуляцій).

За словами народного депутата, він буде і далі допомагати лікарням.

Повідомляє сайт 04744.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.