Гороскоп на 21 лютого

Опубліковано: 21.02.2019
Гороскоп на 21 лютого

Овен

Ранкові і денні години Овнам краще присвятити нудним, але потрібним рутинним справам. Поступивши таким чином, ви звільните вечір для особистої зустрічі, відвідування заходів або іншої взаємодії з людьми поза бюрократичних рамок. Правда, і в цьому випадку доведеться врахувати деякі строгі правила, наприклад, таймінг або дрес-код. Якщо ви опинитеся перед вибором, у вас будете час і право подумати, інформує Ukr.Media.

Тілець

Перша половина дня обіцяє Тільцям додатковий успіх у вже взятому напрямку. Якщо ви захоплені і націлені на результат, не бійтеся трохи перевищити свої повноваження. Увечері варто приділити увагу здоров’ю, зовнішності, рутинним обов’язкам, звичним процедурам. Не рекомендується без попередньої оцінки застосовувати нові косметичні та медичні формули, приймати пропозиції роботи, послуг.

Близнюки

На початку дня Близнюкам знадобляться уважність, системність, акуратність, передбачливість, відповідальність. Ці якості не завадять не тільки у важливій справі, але і дрібницях, в побуті. Навіть дрібна недбалість створить проблеми, зараз або в майбутньому. Увечері поставтеся відповідально до дилеми у творчості, особистому житті, сфері розваг, а також у партнерстві, в галузі фінансів і вихованні дітей.

Рак

У першій половині дня Ракам не завадить бути уважнішими до тонкощів, в тому числі, у найближчому оточенні і в дорозі. Нові відкриття малоймовірні, але можливі цікаві подробиці, які дещо змінюють суть справи. В кінці дня на першому плані можуть виявитися домашні справи або партнерські відносини. Пора знову шукати баланс інтересів, принципів або звичок, ділити територію або зони відповідальності.

Лев

Левам не варто приймати важливі рішення й кардинально змінювати плани до настання вечора. Краще почати цей день з рутини, наприклад, рейдів по магазинах у пошуках потрібних нагальних дрібниць. Вечір задасть новий кут зору на відносини, оточення, імідж, манери. Може змінитися або уточнитися розклад, комплекс вимог, формат спілкування, зустрічі, вечірки, візиту до лікаря або косметолога.

Діва

Задоволенням своїх потреб та примх Дівам краще зайнятися в першій половині дня. При цьому бажано дотримуватися балансу між примхою і необхідністю, надмірністю і здоровим заходом. Увечері стане важливіша зовнішня рівновага інтересів. Зіграє роль бухгалтерський баланс, бюджет, платоспроможність. Можливий акт купівлі-продажу, дарування, обміну. Будь-який вибір краще зробити на користь якості, а не кількості.

Терези

Терезам не варто квапити події вранці, так як найважливіше відбудеться ближче до кінця дня. Можливо, ви опинитеся перед вибором у зв’язку з домашніми планами, партнерськими стосунками, житловими обставинами, професійною репутацією, статусом. Щоб вибрати вірну лінію поведінки, важливо не зраджувати своїм принципам, думати не тільки про розвиток, але і про захист своїх прав, включаючи територіальні.

Скорпіон

Для Скорпіонів сьогодні важлива командна робота. Щоб залишатися на гребені успіху і спокійно дивитися вперед, вам доведеться не тільки вміти спілкуватися з людьми з конкретних приводів, але і усвідомити себе членом спільноти, родини чи соціуму в цілому. Вечір може «поставити руба питання про дотримання якихось ключових взаємних зобов’язань, про подружньому балансі, професійної або партнерської етики.

Стрілець

Перша частина дня змусить Стрільців звернути увагу на дрібниці. Деталі принципові, якщо ви будуєте кар’єру, зайняли посаду. Значущий момент можливий у медиків, тренерів, працівників сфери послуг. Вечір важливіший, якщо ви задіяні у соціальному житті, шукаєте популярності, потребуєте в партнері, спонсорі, однодумцях. Ключовим може стати фінансове питання: оцінка вартості, гарантія оплати.

Козеріг

Для Козерогів найбільш важливий момент – вечір. Зірки радять уважніше поставитись до будь-яких змін і пропозицій в професійному середовищі, партнерських зв’язках, правових питаннях, а також у справах, пов’язаних з публічним іміджем, статусом, репутацією, оцінкою вашого вкладу в загальну справу. Не варто поспішати з відповідальним вибором: помилка може коштувати дорого, краще взяти короткий час на роздуми.

Водолій

В цю добу Водоліям зірки радять дотримуватися обережності, так як аж до ночі можливі різні відхилення від сподівань і розрахунків. У першій половині дня нагадають про себе невраховані критичні дрібниці. Увечері варто відразу усвідомити, в яких межах ви вправі діяти, не завдаючи шкоди собі і тим, хто від вас залежить. Важливо дотримуватися законів і етикету, особливо, у нових стосунках, чи в чужій країні.

Риби

Справою особливої важливості для Риб сьогодні будуть відносини з людьми. В першу чергу, це регламентовані постійні союзи: офіційний шлюб, професійний контракт, договір про цільову співпрацю. Деталі та тонкощі краще прояснювати на початку дня. Увечері життя може не залишити вам великого вибору і задати дуже обмежене число варіантів, з яких доведеться вибрати оптимальний для майбутнього.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.