Гороскоп на 22 лютого

Опубліковано: 22.02.2019
Гороскоп на 22 лютого

Овен

Сьогодні для Овнів важлива чужа позиція. Може зіграти ключову роль поведінка партнера, клієнта, контрагента, роботодавця, а також вашого захисника, посередника, представника. День підходить для прояснення бази відносин, цільового візиту до юриста, лікаря, адміністративної особи. Навіть в момент везіння важливо не розслаблятися: не переступати межі, дотримуватися комплексу правил, зобов’язань, формальностей, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям варто частіше повторювати слово «компроміс». Ситуації цього дня закликають до пошуку рівноваги і гармонії, але формальне розуміння справедливості, краси, доброго смаку, добра може розійтися з вашою думкою. Можливо, не всі будуть погоджуватися з вашою ініціативою або потребувати у ваших послугах. Важливо ладити з колегами, клієнтами, керівництвом, представниками інстанцій, законодавцями смаку.

Близнюки

Близнюкам варто використовувати цей день для приведення привабливих планів до згоди з реальністю. Життя може вимагати уточнень і конкретики у програмі якого-небудь розважального або творчого заходу: свята, відпочинку, побачення, виступу. Можливий відповідальний момент у відносинах, сердечних справах. Батькам належить зробити вибір за дітей або навчити їх робити його самостійно.

Рак

Сьогодні Ракам бажано керуватися у всьому принципом рівноваги і справедливості. Не завадить знання закону, етикету, розуміння міри дозволеного і кордонів у відносинах, дотримання договору, поваги до чужих смаків. Туманні обіцянки краще замінити конкретною пропозицією. Від цього може залежати ваш статус в сім’ї, групі, робочому колективі, шлюбному союзі, житлова і кар’єрна перспектива.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам бути принциповішими у дрібницях: саме це зніме більшу частину проблем у ключовий момент. Наприклад, у вас не виникне проблем із зовнішністю і здоров’ям, якщо ви будете ретельно дотримуватися інструкцій до косметичних засобів або до лікарських препаратів. Той же принцип вірний у спілкуванні: якщо ви чесні, ввічливі і строго дотримуєтеся договіру, з вами вчинять так само.

Діва

Сьогодні Дівам важливо правильно розпорядитися наявним, будь то гроші, речі, які-небудь права або «людський ресурс»: дружба, любов, партнерство. Особливої уваги в цю добу вимагають стиль, форма, пропорції, якість, а також етикет, міра, доречність. Варто проявити прискіпливість, вибираючи подарунки, оформляючи покупки. Навіть у ситуаціях романтичного плану не завадить частка розрахунку і розбірливості.

Терези

День задасть Терезам строгі рамки. Багатьом Терезам вкажуть їх місце зовнішні обставини. Деякі Терези обмежать себе самі, встановивши собі високі професійні, естетичні чи інші стандарти. Самообмеження піде на благо, якщо є грамотний план та віддушина, яка дозволяє вам іноді розслабитися без шкоди справі. Сьогодні небажано робити покупки, вибирати житло. Потрібна дистанція у відносинах.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам не варто брати участь в чужих конфліктах. Як не прикро, навіть близькі розберуться в своїх проблемах без вас. Якщо ви самі опинилися в конфліктній ситуації, має сенс дотримуватися загальноприйнятих схем розв’язання спору або звернутися до професійних посередників, наприклад, юристів. Не завадить об’єктивна експертна думка у професійних, естетичних і етичних питаннях.

Стрілець

Сьогодні Стрільці в непоганому і навіть вигідному положенні. Там, де інші змушені підкорятися правилам під страхом санкцій, ви можете дозволити собі трохи більше, а в окремих випадках, і зовсім ігнорувати суворі приписи і попередження. Проте в деяких ситуаціях і вам краще дотримуватися загальних законів, наприклад, у сфері фінансових зобов’язань, покупки раритетів, довгострокових угод.

Козеріг

Козерогам сьогодні необхідно вивіряти кожен крок. Не варто змінювати цьому правилу в будь-яких ситуаціях, включаючи побутові. Тримати баланс у значущих відносинах вам допоможуть самоконтроль, цілеспрямованість, дипломатичність, організованість, досвід, знання своїх і чужих прав та обов’язків. Також, вам може послужити хорошу службу бездоганний смак, уміння цінувати час і обходитися обмеженими засобами.

Водолій

Для Водоліїв це вдалий день, якщо правильно зрозумілі межі можливостей. Сьогодні ви вправі розраховувати на те, що вам належить за законом, або надано в силу інших, не менш вагомих причин. Всі інші бонуси будуть плодом удачі, яка може і відвідати вас, і обійти стороною, залежно від свого настрою. Шансів більше, якщо у вас великі зв’язки, наприклад, є друзі за кордоном.

Риби

Сьогодні зірки радять Рибам звузити область вибору, не залишати забагато на відкуп удачі і нагоди. Важливо дивитися на все реалістично, поважати закон і чужу думку, не порушувати баланс інтересів, не мати необґрунтованих претензій і завищених очікувань. Якщо у вас немає часу зважити варіанти або вам не гарантована вигода, краще не ризикувати. Небажано купувати речі і вкладати кошти.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.