Гороскоп на 23 лютого

Опубліковано: 23.02.2019
Гороскоп на 23 лютого

Овен

Сьогодні Овнам краще не провокувати партнера, особливо, якщо той не в дусі або не налаштований на контакт. Також, вам варто утриматися від твердих обіцянок і незворотних кроків зі свого боку, від дій за інерцією: велика ймовірність незабаром передумати і пошкодувати про порив. З наближенням ночі набере обертів чуттєвість, романтична вечеря і навіть спільна справа може перейти в більш інтимну фазу, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям важливо не створювати передумов для скандалу. Ситуація непередбачувана і віддача від ваших дій може відчутися далеко не відразу. Найбільш важливий період для відносин – вечір. В цей час вам краще контролювати свою ініціативу і стримувати темперамент. Гра піде в потрібному руслі, якщо ви проявите витримку і дозволите зробити перший крок другій стороні, будь то партнер, чи суперник.

Близнюки

Для Близнюків сьогодні найбільш сприятлива перша половина дня, але й вона загрожує сюрпризом. Події можуть піти не так, як ви думали, виходячи з колишних шаблонів. Зірки радять не планувати заходи романтичного і розважального характеру на вечір: в кінці дня можуть виникнути непередбачені клопоти, не виключені проблеми з господарством, технікою, інструментами, вихованцями або самопочуттям.

Рак

Ракам сьогодні не варто провокувати домашніх, друзів, партнера, так само як і ображатися на них. Якщо ситуація вийшла з-під контролю, краще піти або змінити тему. Вигідні для вас зміни очікуються лише ввечері. В цей час будь-якій ситуації можна надати додаткову глибину або інтимність. Почнуть давати більше ефекту любовні кроки, клопоти, хобі, контакти з тваринами, інтенсивні заняття з дітьми.

Лев

Левам аж до вечора не варто що-небудь планувати: удачі та знахідки часто будуть носити випадковий характер. Доведеться змиритися з несподіваним поворотом найпростіших сюжетів, наприклад, прогулянок по знайомих місцях. В кінці дня підвищеної уваги може зажадати будинок, сім’я або бізнес, не виключена поява якоїсь нагальної побутової, ділової, виробничої або господарської необхідності.

Діва

У денний час Дівам варто врахувати ризик сюрпризу: він можливий, незважаючи на всі розрахунки. Велика ймовірність купити не те, що планувалося, або зіткнутися з іншою зміною в задуманому сценарії. Пізні вечірні години налаштують на більш продуктивний лад, можна зробити дуже ефективний хід у справах або в особистому житті. Тривалі клопоти підвищеної інтенсивності краще відкласти до наступних діб.

Терези

Сьогодні Терезам нелегко керувати подіями і не тільки. Деяким Терезам буде складно контролювати свої бажання і несвідомі реакції. Краще нічого серйозного в цей день не робити, не планувати події в деталях. Увечері корисно змістити фокус уваги на фінансові або господарсько-побутові питання, приділити більше часу бізнесу, податкам, купівлі запчастин та інструментів, ремонту речей.

Скорпіон

У денні години у Скорпіонів мало простору для дій, але це на краще. Особливо, якщо вам хочеться виграти час або зняти з себе відповідальність. Взаємні кроки у відносинах ефективніші ввечері. При цьому не важливо, хто саме зробить перший хід, куди важливіше, щоб ви правильно відреагували на чужу поведінку. Зірки підказують, що в цьому питанні ви зможете повністю довіритися своїй інтуїції.

Стрілець

У першій половині дня Стрільці можуть покластися на удачу. Будь-який поворот подій, так чи інакше, стане вигідним, або хоча б безпечним. А ось з наближенням ночі вам не завадить налаштуватися на інший лад: проявити практичність, скритність, обачність, а якщо потрібно, то й хитрості. Будь-які кроки краще від самого початку ретельно планувати, особливо скрупульозно піклуючись про зміцнення «тилів».

Козеріг

Козерогам варто утриматися від суєти, поки немає приводу і поля для активності. Трудомісткі акції краще перенести на завтра, зате короткі кидки вам цілком по силах вже пізно ввечері. У будь-якій своїй ініціативі ви будете переконливі і зможете або майстерно повернути хід подій в потрібну вам сторону, або витягти з нього свою користь. У вас непогано уживуться чуттєвий романтик і розважливий прагматик.

Водолій

До настання вечора Водоліям доведеться ловити момент удачі. Цілком можливо, що улов буде непоганий, але не варто засмучуватися і в тому випадку, якщо він скромний: шанс надолужити згаяне пізніше ще буде. В кінці дня бажано змінити тактику на більш прагматичну і далекоглядну. Якщо ви піддастеся емоціям або пустити справу на самоплив, зросте ризик стати жертвою обставин або чужої підступності.

Риби

Незалежно від планів і очікувань, Рибам сьогодні краще дочекатися вечора. Денні години обіцяють мало успіху в будь-якому напрямку, крім випадкового експромту з малопередбачуваним результатом. З наближенням ночі з’являться майже ідеальні умови для реалізації ваших бажань. Складні дії краще перенести на завтра, зате прості можна здійснити вже в кінці дня. Наприклад, відправити лист або зробити дзвінок.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.