Гороскоп на 24 лютого

Опубліковано: 24.02.2019
Гороскоп на 24 лютого

Овен

Сьогодні Овнам не варто боятися ризикованих заходів, включаючи любовні і ділові, важливо лише взятися за них з правильного боку, не поспішати, не метушитися і не нервувати. У виграші практичні, завбачливі, досвідчені і вправні Овни. Не рекомендується балакучість. Навіть партнеру не варто повністю розкривати свої справжні почуття, цілі та плани, таємні страхи, джерела доходу, секрети майстерності, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям не варто проявляти активність, не оцінивши ситуацію. Сьогодні небажано грубо перехоплювати ініціативу у партнера, так як він (вона) і без того не проти діяти у ваших спільних інтересах. День гарний для гармонізації відносин, у тому числі, у шлюбі. Не варто боятися ворогів, конкурентів. Навіть якщо хтось із них налаштований вороже, обставини не дозволять завдати вам шкоди або пом’якшать удар.

Близнюки

Сьогодні Близнюки можуть опинитися залежно від якоЇ-небудь обставини, але це не обов’язково негативний знак. Якщо вам подобається те, що ви робите, ви будете займатися цим із задоволенням і не без користі. Якщо ви слабкодухі, вам, на жаль, можуть нав’язати те, від чого ви не в захваті, але і в цьому випадку не все втрачено: адже до кінця дня у вас залишиться приємне почуття виконаного обов’язку.

Рак

День створює для Раків сприятливі умови, якими краще скористатися. Можливо, ваша свобода буде обмежена, але і в заданих долею межах можна зробити багато. Покращиться чи стане рівніше самопочуття. Це відповідна доба для реалізації ваших захоплень і застосування особистих талантів, в чому б вони не полягали, а також для розвитку здібностей ваших дітей. Варто знайти час і для любові.

Лев

Леви зроблять розумно, якщо займуться сьогодні будинком, будуть вирішувати сімейні проблеми і тісніше спілкуватися з родичами. Навіть якщо на цей день у вас інші плани, не слід повністю ігнорувати побутові клопоти, господарські потреби, турботи про порядок, чистоту, безпеку, психологічний клімат у близькому колі. Це підтримає ваш гарний настрій, тоді як бруд і хаос здатні посилити погане.

Діва

Дів чекає плідний день. Будь-які зусилля принесуть віддачу, і все, що потрібно для успіху – подолати лінь. Обставини цієї доби спокушають поринути у переживання, тоді як у ваших інтересах, отримавши емоційний імпульс, зайнятися реальною справою. Наприклад, укласти угоду або ненав’язливо довести свою любов. Це підходящий момент для приватних переговорів, секретних поїздок, інтимних побачень.

Терези

Терези сьогодні залежні від настрою, але важливий і рід занять. В цю добу добре зробити щось корисне для дому, наприклад, зайнятися ремонтом і реставрацією фамільних цінностей, відправитися за покупкою продуктів або потрібного в господарстві обладнання, вирішити проблему з податком, обов’язком або спадщиною. У ході подібних клопот ви знайдете в своїй ситуації не тільки негативні, але і позитивні сторони.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони інтуїтивно відчувають, що робити в тій чи іншій ситуації, і тому не залишаються в програші. Багато піде за знайомим сценарієм, який ви вивчили настільки добре, що здатні відтворити з закритими очима. День сприятливий для реалізації будь-яких ваших бажань, якщо вони не виходять за рамки розумного, а також не суперечать вашим власним базовим планами і установкам.

Стрілець

Сьогодні Стрільці навряд чи досягнуть успіху, діючи спонтанно і відкрито. День не надихає до щирості. Краще не захоплюватися саморекламою. Найбільш результативні грамотно сплановані таємні акції «за лаштунками». Передавати інформацію, переводити гроші краще по захищених приватних каналах. Добре займатися питаннями приватного життя: хатою, родиною, фізичним і психологічним здоров’ям.

Козеріг

Для Козерогів день вдалий, але не варто покладатися лише на везіння. У ваших інтересах ретельно продумати свій імідж, слова і тактику, щоб витягти із ситуації максимальну користь. Сьогодні йде прихований, але дуже інтенсивний обмін інформацією та почуттями, є резон зробити щось істотне в особистому житті. Важливо діяти на перспективу: можливо, результат прийде через деякий час.

Водолій

Водоліям не варто оточувати себе ненадійними і малознайомими людьми. Сьогодні зростає спокуса поговорити про наболіле, що згодом нечистоплотні співрозмовники можуть використовувати проти вас. Спілкування з людьми, що заслуговують довіри, обіцяє стати більш безпечним і продуктивним, але навіть їм не варто говорити важливу інформацію. Темою для розмови можуть стати фінанси: заробітки, платежі, інвестиції, податки.

Риби

Сьогодні Риби можуть дати старт здійсненню задуманого, діючи у згоді зі своїми думками, почуттями та поглядами. Можливі хороші вісті. Незважаючи на непогані умови, семимильних кроків краще віддати перевагу обачному просуванню вперед, з розрахунком на продовження в майбутньому. Така тактика зробить набагато успішніше ваші поїздки, віддалені й близькі контакти, ділові акції і любовні ініціативи.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.