Економіка Умань

Уманчан, які отримують субсидії, попередили про зміну механізму виплат

1469426305 subsidiya


Жителям міста Умань варто звернути увагу, що з березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Домогосподарствам, яким була призначена субсидія до 31 грудня 2018 року, субсидії за лютий 2019 року будуть виплачуватися готівкою.

Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надаватимуть у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів «Ощадбанку» для подальших розрахунків із постачальниками послуг.

Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

Пенсіонерам субсидію на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачувати Пенсійний фонд разом із пенсійною виплатою. Субсидії доставлятимуть поштою або зараховуватимуть на пенсійний банківський рахунок.

Особам, які не отримують пенсії, субсидію виплачуватиме «Ощадбанк» через банківський грошовий переказ. Для цього необхідно після 12 березня звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером.

«Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату комунальних послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки», ― зазначили у відділі зв’язків із громадськістю Уманської РДА.

af647d562bbcbc8559f4c39b0e7e3d9d

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.