Гороскоп на 26 лютого

Опубліковано: 26.02.2019
Гороскоп на 26 лютого

Овен

День пробуджує в Овнах натхнення, стимулює до навчання, подорожі, знайомства та інших форм розширення власних горизонтів. Однак час для цього зараз не найкращий, тому зірки радять співвідносити свої пориви з дійсністю. Якщо ви дозволите уяві унести себе занадто далеко, повернення в межі реальності може стати болючим. Небажано вирушати в подорож, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні щось почне підштовхувати Тільців до авантюри, швидше за все, у вже знайомому і вельми спокусливому напрямку. Щоб встояти проти чергової спокуси, досить уявити практичні наслідки: ймовірно, вони будуть не схожі на те, про що ви мрієте, і викличуть у вас сумніви в доречності ризику. Легка пригода може піти вам на користь, а от серйозних кроків краще не робити.

Близнюки

В цей день Близнюкам доведеться рахуватися з нав’язаними ззовні установками або пануючою навколо атмосферою. Наприклад, з настроєм в колективі або з прийнятими в суспільстві традиціями. У приватному протистоянні доведеться поступитися більш значущій фігурі: учителю, керівнику, авторитетному партнеру, впливовому противнику, представнику закону. Небажано укладати договір, погоджуватися на компроміс.

Рак

Сьогодні Ракам не варто боятися непосильного навантаження. Включивши фантазію або виявивши частку лукавства, можна створити видимість наполегливої праці або вибрати найлегшу ділянку роботи. Однак зірки не радять вам ухилятися від обов’язків, якщо справа стосується вашого здоров’я, благополуччя вихованців, а також вашої майбутньої кар’єри: в цьому випадку, справжній ентузіазм вигідніший ніж показне помилкове натхнення.

Лев

Сьогодні Леви можуть розраховувати на успіх і натхнення, але в розумних межах. Повністю відключивши критичне мислення і забувши про обережність, можна створити собі проблеми власними руками. Якщо подібне вже сталося, зірки радять не шукати винних, а постаратися чесно розплутати клубок своїми силами: швидше за все, справжньою причиною неприємностей стала одна з ваших слабкостей.

Діва

Дівам доведеться узгодити свої погляди зі звичками оточення, світоглядом партнера, клієнтів. Можливе непорозуміння з тими, хто притримується інших традицій, отримав інше виховання, освіту. У цей день не варто шукати постійне житло, затверджувати плани, пов’язані з нерухомістю, громадянством, еміграцією, давати старт кар’єрі консультанта або вчителя, знайомитися з сім’єю майбутнього чоловіка.

Терези

Терезам корисно розвіятися, змінивши місце перебування або фокус уваги. Наприклад, покинути будинок або офіс, щоб прогулятися або здійснити відрядження. Не завадить розширення загального кругозору через книги, фільми, додаткові інформаційні канали. Можливі непорозуміння в поїздках і контактах. Не варто займатися рутиною і роботою, що вимагає акуратності, вибирати ліки, інструменти, запчастини.

Скорпіон

День підштовхує Скорпіонів до витрат або благодійності. Все може обмежитися невеликим зростанням звичних запитів і купівлею екзотичних дрібничок, але не виключено, що ви ввійдете в смак і реалізація фантазій стане витратним заходом. Деякі Скорпіони зіткнуться з дорогими капризами дітей, коханих. Надходження, подарунок, виграш будуть швидко пущені в справу або витрачені.

Стрілець

Позитивними сторонами дня для Стрільців стануть оптимізм і віра. Проблемою може стати прірва між бажаним і дійсним, яка веде до різних непорозумінь, від непорозуміння з близькими до прихованої манії величі і образи на долю. Зірки радять уникати багатослів’я, відвертості, надмірностей у харчуванні, які призводять до зайвої ваги, важливих рішень у зв’язку з освітою, кар’єрою, сім’єю, житлом.

Козеріг

Цей день стане для Козерогів приємним, але кілька підступним. Є ризик піддатися спокусі, не помітити підступ за надихаючим фасадом. Перед обличчям спокуси вам може змінити здоровий глузд, скепсис може змінитися довірливістю. Зірки радять остерігатися духовних помилок, критичніше ставитися до політичних і наукових новин, «ділити на два» чутки, обіцянки, сподівання, припущення.

Водолій

В цей день думки Водоліїв спрямовані в майбутнє, яке може здатися куди краще сьогодення. Швидше за все, у ваших надій є підстави, але вам варто перевірити, наскільки міцна фінансова та ідеологічна база для здійснення ваших бажань або ідей вашої групи. Не виключено, що стан справ у цій сфері не є стабільним, є обман, підтасовування, витік інформації або коштів.

Риби

Сьогодні Риби схильні когось або щось ідеалізувати, або завищувати свої запити, права, можливості. Не виключено, що все перераховане буде мати місце одночасно, створюючи сильне спотворення у ваших поглядах. Зірки радять розібратися в планах і розставити акценти більш розсудливо, інакше великий ризик піти хибним шляхом, посилити самообман або посилити непорозуміння у спілкуванні з важливими людьми.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.