В Умані жителі багатоповерхівки навчилися економити тепло і не мерзнути ― ВІДЕО

Тариф на тепло у житлово-будівельному кооперативі «Молодіжний» по вулиці Європейській, 88 наразі становить близько 36 гривень за квадратний метр. Це найнижча вартість послуги з централізованого опалення в Умані. 

В Умані жителі багатоповерхівки навчилися економити тепло і не мерзнути ― ВІДЕО

Такого результату вдалося досягнути завдяки зусиллям голови кооперативу «Молодіжний» Анатолія Вінницького.

Впродовж останніх трьох років чоловік особисто контролює подачу тепла на будинок. Для цього в опалювальний сезон він щодня прокидається рано вранці. Якщо синоптики прогнозують потепління, голова кооперативу зменшує подачу тепла, якщо морози ― збільшує.

«Встаю о шостій-сьомій годині. Фіксую показники лічильника та перевіряю прогноз погоди. Якщо на вулиці має бути тепліше ― прикручую кран. Коли мешканці будинку йдуть на роботу ― також зменшую подачу тепла. Але у кутових кімнатах все одно температура тримається на рівні 22 градусів, а у решті кімнат ― 25 градусів», ― зазначив Анатолій Вінницький.

Screenshot 2

Житлово-будівельний кооператив «Молодіжний» збудований у 1990 році. Для збереження тепла в будинку була пророблена велика робота. За кошти власників квартир було замінено майже всі крани на трубах тепломереж у підвалах, щоб була можливість регулювати подачу води. Крім того, у всіх під’їздах та підвальних приміщеннях було встановлено пластикові вікна. Завдяки цьому значно знизилися тепловтрати, що також посприяло зменшенню тарифу на тепло.

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.