До суду направлено обвинувачення щодо хуліганів з США

Опубліковано: 27.02.2019
picturepicture 154981072577353445248275 45197

20 лютого Уманська місцева прокуратура затвердила та направила до Уманського міськрайонного суду обвинувальний акт щодо громадян США за пошкодження розп’яття Ісуса Христа. Наразі зловмисники перебувають під вартою. Прокуратура обіцяє забезпечити розгляд справи в суді в розумні строки.

Нагадаємо, що 19 січня громадяни США пошкодили гіпсову скульптуру Ісуса Христа, встановлену на березі ставка біля заводу «Мегометр» у місті Умань. Бувши напідпитку, юнаки відламали елемент у вигляді ніг і кинули його на землю. Після цього зловмисники втекли.

В Уманській місцевій прокуратурі зазначили, що громадяни США діяли умисно та цілеспрямовано, прагнучи показати свою зневагу до правил і норм поведінки в суспільстві.

20 січня юнакам було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчинене групою осіб).

У випадку доведення вини громадянам США загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Нагадаємо, що зловмисники вже двічі намагалися втекти з території України, аби уникнути кримінальної відповідальності за скоєне.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.