Гороскоп на 27 лютого

Опубліковано: 27.02.2019
Гороскоп на 27 лютого

Овен

Овнам варто критичніше поставитись до звісток, що йдуть здалеку або з авторитетних джерел. Сьогодні легко повірити в те, що хочеться вважати правдою. Можливі спотворення істини в листах, новинах, підручниках. Ви можете ідеалізувати чужу культуру, перебільшувати свої права, пізнання, хист до іноземних мов. Помилкові факти чреваті завищеними очікуваннями у зв’язку з контактами, навчанням, подорожжю, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільців чекає ще один день спокус. Якщо ви хочете зберегти стабільність, не варто розслаблятися аж до ночі: можна дати слабину в будь-який момент. Якщо ж ви маєте намір змінювати своє життя, це непоганий момент для експромту: пригода подарує вам нові відчуття і їжу для роздумів. Правда, зерно істини вам доведеться шукати серед фантазій і надій, які деколи мають мало зв’язку з дійсністю.

Близнюки

Авторитет Близнюків сьогодні неміцний. Доведеться поступитися тим, від кого ви залежите або кого поважаєте. Перевага на чужій стороні може збудити гнів, заздрість або комплекс неповноцінності. Небажані домовленості і виступи. Не варто вступати в конкуренцію або співпрацю, відстоювати свою правоту, шукати викладача або адвоката, починати кар’єру вчителя, консультанта, перекладача, юриста.

Рак

Сьогодні Раки легко захоплюються, особливо, у підходящому надихаючому середовищі. Свою захопленість краще направити на корисні цілі. День створює потрібний настрій для роботи з елементами просвіти, цілительства, благодійності, волонтерства, безоплатної допомоги, підходить для позаштатної роботи, нетрадиційного лікування. Ентузіазм не повинен відривати від реальності і зміцнювати в помилкових переконаннях.

Лев

Левам варто стежити, щоб їхні благі наміри не йшли в порожнечу і не давали протилежного ефекту. «Прекрасні пориви душі» сьогодні загрожують обернутися сумнівним результатом. Може знайтися прихований недолік у вашому світогляді або творчості, в уявленнях про кохання, духовність, виховання дітей. Не варто зізнаватися в почуттях, оголошувати про наміри, шукати учнів, прихильників, повірених.

Діва

Дівам не варто поспішати з починаннями. Чим привабливіше проект, тим більше підстав відкласти в цю добу його старт. Зірки радять вчинити так навіть у тому випадку, якщо йдеться про благий вчинок, дуже вигідну угоду чи здійснення мрії. Справа, розпочата не в той момент, здатна обернутися провалом, а ваші достоїнства перетворити на недоліки в чужих очах. Велика небезпека бути неправильно зрозумілим.

Терези

Терези можуть дозволити собі більше свободи в особистих контактах і переміщеннях, менше порядку в побуті і прагнення до ідеалу в роботі. Сьогодні це підвищить ймовірність випадкових успіхів і допоможе простіше ставитися до неминучих непорозумінь. Протягом дня можливі моменти плутанини, запізнення, кумедні випадки, пов’язані з вихованцями, лікуванням хвороб, вибором маршруту або способу зв’язку, передачею інформації.

Скорпіон

Сьогодні для Скорпіонів підвищується ймовірність фінансових успіхів, але в тій же мірі зростає і марнотратство. Якщо ці тенденції намітилися вчора, в дану добу вони досягнуть апогею, а якщо напередодні ви встояли проти спокуси, то не варто втрачати пильність раніше часу: спокуса збереже силу аж до ночі. Результати везіння неміцні і будь-які бонуси можуть піти так само швидко, як і прийшли.

Стрілець

Сьогодні Стрільців може підвести ідеалізм чи зарозумілість. Велика ймовірність ілюзій. Не рекомендується втрачати матеріальний і психологічний грунт під ногами. Наприклад, допускати втрату нерухомості, послаблювати позиції в сім’ї або авторитет у близькому колі. Не варто вірити обіцянкам, лестощам, довіряти свої ідеї іншим людям, підписувати документи. Важливо не втратити довіру тих, хто на вас розраховує.

Козеріг

Для Козерогів день приємний, якщо дотримуватися ряду умов. Наприклад, не планувати нічого серйозного, відкласти відповідальні рішення і не сприймати кожну новину як істину в останній інстанції. Сьогодні вам краще послабити самоконтроль, пустити на самоплив справи і забути про ситуацію, яка ніяк не дозволяється. Корисно змінити обстановку або напрям інтересів, стикнутися з чужою культурою.

Водолій

Сьогодні Водолії схильні до ідеалізму, здатні прикрасити перспективу в цілому або окремі гідні ситуації. Варто стати критичнішими, якщо мова йде про матеріальну, інформаційну, ідейну чи морально-етичну складову цікавлячої вас справи: в цьому випадку, є ризик непорозумінь або обману. Не завадить переконатися в надійності пропозиції, якщо мова йде про інвестиції і майбутні прибутки.

Риби

Рибам варто бути обережнішими у висловлюваннях. Великий ризик сказати зайве: вимовити запізнілу промову, написати надто багато в листі. Надлишок відвертості негативно позначиться на кар’єрі і репутації. Також, в цей день небажано спокушатися обіцянками партнерів і начальства, заявами впливових осіб, фактами з авторитетних джерел. Невигідна роль консультанта, вчителя, зберігача чужих таємниць.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.