Гороскоп на 02 березня

Гороскоп на 02 березня

Овен

Сьогодні Овнам не варто піддаватися сліпому ентузіазму, занадто явно висловлювати симпатію і поспішати з вибором. Оригінальні ідеї цього дня гарні на всіх рівнях, крім практичного, і обіцяють чимало труднощів при спробі їх реалізації. Для втілення цікавої нової задумки вам може не вистачити засобів, інструментів або вправності. Краще відмовитися від непродуманих покупок і передчасних вкладень, інформує Ukr.Media.

Тілець

День мотивує Тільців на оновлення. Можливе бажання змінити імідж, інструменти, спосіб дій, партнера або місце роботи. Зірки не радять поспішати не тільки з великими, але і з дрібними нововведеннями, так як їх ефект непередбачуваний. Наприклад, захоплюватися без попередньої проби новітніми косметичними засобами або модними образами. Не варто поспішати погоджуватися на нову посаду і статус.

Близнюки

Цей день, і особливо вечір, вселить Близнюкам надію. Нові можливості можуть намітитися в області творчості і подорожей, в правовій сфері, в особистому житті. Складуться передумови для зростання популярності, появи нових друзів і симпатій. Зірки радять відкривати для себе нові горизонти, але не вкладатися в нові проекти, так як варіанти розвитку цікавого вам сюжету поки недостатньо ясні.

Рак

Раки можуть зіткнутися зі зміною в чужих смаках, оригінальною новою умовою, нестандартною можливістю. Перш ніж робити хід, краще взяти паузу. Небезпечно слідувати першому імпульсу, якщо справа стосується грошей, цінностей, матеріальних зобов’язань. Варто оцінити ризики, якщо ви хочете відкрити або оптимізувати бізнес, прийняти або зробити пропозицію про дружбу і співробітництво, зав’язати роман.

Лев

У першій половині дня Левам варто проявити організованість, щоб довести до кінця найважливіші поточні справи. Вечір краще присвятити нюансам ділових і особистих зв’язків. Приємний період намітиться в любовних і дружніх відносинах, вільних від матеріального інтересу і ділової конкуренції. Однак про гармонію доведеться забути, якщо ви бізнес-партнери, суперники або будуєте свій діалог на корисливій основі.

Діва

День буде пов’язаний для Дів з тієї чи іншою зміною. Швидше за все, вона стане очікуваною, сюрпризи можливі лише в деталях. Незважаючи на загальний позитивний характер нових перспектив, зірки радять утриматися від важливих рішень і від починань на постійній основі. Попереду період адаптації, навчання, переговорів, лікування або підготовчих процедур, який може тимчасово послабити ваші позиції.

Терези

Сьогодні зірки зроблять Терезам приємний подарунок, який відразу підніме їм настрій. Вас може порадувати сюрприз, знахідка, оригінальна купівля, розвага, перспектива відпочинку. Можливі хороші події, пов’язані з дітьми, творчістю, любов’ю або дружбою. Якщо дива не сталося вранці, не варто зневірятися, так як найсприятливіший період даної доби – вечір. Ділова активність небажана.

Скорпіон

Для Скорпіонів більш сприятлива перша половина дня, краще не зволікати з виконанням обов’язкових справ. Ввечері у вас або вашого оточення можуть з’явитися нові плани і несподівані смаки, при цьому задоволення від сюрпризу і приємне відчуття новизни можуть супроводжуватися роздратуванням і дискомфортом. Це не найкращий момент для побачення, для початку співпраці, змін в будинку або в спільному бізнесі.

Стрілець

Стрільцям варто бути готовими до організаційних та фінансових сюрпризів. Сьогодні зростає ймовірність знахідок і втрат в несподівані моменти, пригод у непередбачених місцях або в позаурочний час. Можливі незаплановані придбання і витрати. Приємні моменти можуть супроводжуватися практичними незручностями. Щоб отримати користь з несподіваного повороту подій, вам доведеться потрудитися.

Козеріг

В цей день Козерогам може несподівано змінити удача. Висока ймовірність втратити самовладання і «точність прицілу», піти на поводу у капризу або слабкості, піддатися незапланованому впливу, неадекватно відреагувати на домашні справи, на новий або непередбачений збіг обставин. Краще утриматися від покупок, починань і експериментів будь-якого роду, від любовних і фінансових імпровізацій.

Водолій

Водоліям краще утриматися від ініціативи. Ваші чарівність і везіння зростають, але направити свої таланти і переваги в потрібне русло сьогодні складно. Спроба швидко привести в дію механізм удачі може призвести до небажаних побічних ефектів, особливо, якщо справа стосується вашої зовнішності, будинку, базових капітальних проектів або любові, пристрасті. Вечір добре присвятити оцінці цікавих варіантів.

Риби

Рибам пора звернути зайву активність. Виявляти старанність і ініціативу сьогодні краще лише там, де вимагають обставини. Не рекомендується занадто сильно захоплюватися, будь-що перетворювати або радикально покращувати, активно наслідувати прикладу друзів: ефект може бути зворотним. Вечір добре провести в незвичайній обстановці, при цьому не варто вплутуватися у ділову або романтичну пригоду.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.