Юні уманчани пільгових категорій оздоровляться та відпочинуть у таборі

27 лютого діти пільгових категорій з малозабезпечених сімей міста Умань вирушили на оздоровлення та відпочинок до Українського дитячого центру «Молода гвардія» на І тематичну зміну «Я – українець, і я цим пишаюсь».

Юні уманчани пільгових категорій оздоровляться та відпочинуть у таборі

Важливо, що під час тематичної зміни триває навчальний процес у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів «Молода гвардія». Школа працює за оригінальним навчальним планом, що складається на основі розроблених МОН України базових навчальних планів, враховуючи специфіку сезонної школи.

Для дозвілля дітей в таборі діють творчі майстерні. Протягом зміни проводяться різноманітні спортивні естафети, заходи, спрямовані на фізичний розвиток дитини, спортивне орієнтування на місцевості. Дітей залучають до командних ігор та конкурсів, проводяться розважальні дискотеки, конкурси юних талантів.

У дитячому центрі діти перебуватимуть 21 день.

Додаткову інформацію щодо оздоровлення дітей пільгових категорій можна отримати в Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради за адресою: м. Умань, вул. Садова, 9/5 каб. №27 або за телефоном 4 00 53.

Джерело: Уманська міська рада

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.