Гороскоп на 05 березня

Опубліковано: 05.03.2019
Гороскоп на 05 березня

Овен

Для Овнів день може початися з великих планів або оригінальних бажань, але можливостей реалізувати їх буде небагато. Якщо вам прийшла в голову нестандартна ідея, краще поспішити: у вашому розпорядженні будуть лічені години. Увечері краще згорнути зовнішню активність і займатися лише простими справами. Доречне невелике прибирання, розвантаження організму, спокійна робота на самоті, прогулянка в тихому місці, інформує Ukr.Media.

Тілець

На початку дня будь-яка ініціатива обернеться для Тельців марною суєтою. В цей час ентузіазм і бажання новизни можуть відвести вас в невигідному напрямку. Є ризик піддатися колективному ажіотажу, поганому прикладу. У другій половині доби, навпаки, навіть дрібні кроки будуть мати корисний ефект. Ви зможете заощадити сили, поклавшись на інтуїцію. Це вдалий момент для таємних і непрямих дій.

Близнюки

Перша половина дня стане для Близнюків періодом волі і натхнення. Ваш оптимізм буде підкріплювати незвичайна подія, нестандартне враження. Джерелом радості може стати духовна підтримка. Можлива надмірна віра в дружбу, в чиєсь благородство або заступництво. Друга половина дня вимагатиме змінити тактику на більш обачну, в цей час вам краще не робити зайвих рухів.

Рак

Раки можуть провести початок дня у незвичній для себе обстановці або в нестандартному настрої. Ракам, які обирають надійність замість гри з невідомим результатом, зірки радять дочекатися другої половини дня, і лише потім здійснювати задумане. Навіть якщо ви помиляєтеся, у цей час ризик помилок знизиться, так як загостриться ваше чуття, з’явиться підтримка ззовні і вам буде легше «утриматися на плаву».

Лев

Левам варто пам’ятати, що цей день не сприяє зовнішнім успіхам. Якщо ви на вірному шляху і в доброзичливому середовищі, постарайтеся витягти із ситуації все можливе в першій половині доби. У другій половині дня не зашкодять такі якості, як стриманість, скритність і передбачливість. Варто подумати про безпеку, налаштувати захист. Найвигіднішим стане принцип «попереджений, значить, озброєний».

Діва

У другій частині дня Дівам варто подвоїти увагу до обстановки і нюансів діалогу. Складуться умови для приватного консультування, довірчої бесіди, співробітництва і корисних послуг, але важливо берегти свій інтерес, не піддаватися обману і самообману. Це час взаємної маніпуляції, ви можете стати її жертвою або застосувати її у своїх цілях. Не варто проектувати на співрозмовника свої думки і відчуття.

Терези

У першій половині дня доля не має наміру обмежувати свободу Терезів, у тому числі, любовну і творчу. Але варто поквапитися, щоб довести справу до кінця, так як часу буде не надто багато. У другій половині доби вам доведеться згадати про яку-небудь нагальну потребу: про режим дня, обов’язки, плани, терміни, потреби вихованців, про рутинну роботу, лікувальні або господарські процедури.

Скорпіон

Для Скорпіонів день може стартувати з підвищеної уваги до домашніх справ, а також до атмосфери в сім’ї, групі або соціумі в цілому. Якась обставина буде одночасно дратувати і надихати вас. Час для власних справ, як і необхідна для них енергія, з’явиться в другій половині доби. Саме на цей період сьогодні бажано запланувати всі ділові акції, контакти і особисті зустрічі.

Стрілець

Стрільцям краще ловити мить удачі вранці. Після полудня рівень везіння знизиться, а ситуація стане більш заплутаною. Можуть нагадати про себе домашні чи інші обов’язки, психологічні комплекси, житлові обставини, проблеми з мовленням, мисленням, самопочуттям. Назріє повернення до старої важливої розмови з близькими людьми. Краще обмежитися рутинними клопотами, не роблячи незворотних кроків.

Козеріг

Для Козерогів цей день може початися з сюрпризу, але зірки не радять надавати йому особливого значення. Будь-які плани, пов’язані з конкретними діями, контактами, поїздками або роботою з інформацією, має сенс перенести на другу половину дня. В цей час ви не дозволите собі ані лінуватися, ані метушитися, почнете інстинктивно слідувати звичним планом і організуєте свій час оптимальним чином.

Водолій

Ранок Водоліям краще провести у вільному режимі. Це вдалий час для реалізації ваших забаганок і потурання власним нестандартним звичкам. Можна зайнятися тим, що подобається, і слідувати за випадковим поривом натхнення. У другій половині доби корисно приділити увагу рутині, харчуванню, бюджету, господарству. Добре зайнятися перевіркою чеків та інших платіжних документів, сортуванням речей і запасів.

Риби

Рибам варто планувати активність на другу половину дня. Це вдалий час для реалізації ваших особистих інтересів, потреб і звичок, у чому б вони не полягали. Відповідальні справи краще підуть саме сьогодні: обставини, досвід і почуття обов’язку не дозволять захопитися і перейти межу. Особливо успішні заняття, пов’язані з очищенням, прибиранням, перевіркою, розвантаженням, звільненням від зайвого.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.