Гороскоп на 06 березня

Опубліковано: 05.03.2019
Гороскоп на 06 березня

Овен

Сьогодні Овнам не варто форсувати події і активно просуватися вперед. Планові справи підуть успішніше в спокійній обстановці. День дасть поживу для роздумів, сентиментальних спогадів, особливо через читання, музику, фільми. Можлива залежність від власних емоцій або навколишньої атмосфери. Варто пам’ятати, що в цю добу легко виникають спотворення в пам’яті, легко щось перебільшити або забути, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні Тільці схильні частіше звичайного міркувати про минуле або майбутнє, що аж ніяк не завадить займатися нагальними справами. Поки ваші думки і почуття витають в інших вимірах, фізичне тіло буде залишатися в поточній реальності, і куди краще зайняти його корисною діяльністю, ніж залишити в повній пасивності. Працюючи «на автопілоті», до кінця дня ви зробите ще один крок до реалізації своєї мрії.

Близнюки

Для Близнюків це важливий день, але ще не кінець сюжету. Найкраща тактика – не суєта, а вичікування. Краще відкласти договір, взяття відповідальності, співбесіди та інші важливі комунікації, початок нового проекту. Вміння не робити зайвого і приховувати свої почуття позитивно позначиться на кар’єрі, статусі, відносинах. Важливо відчувати «другий план» ситуацій і вловлювати нюанси в поведінці значущих осіб.

Рак

Сьогодні Ракам важливо не занурюватись цілком у побут і повсякденну рутину. Варто знайти час для більш високих матерій, наприклад, роздумів про віру і світогляд. День важливий, якщо ви плануєте подорож або еміграцію, багато контактуєте з іноземцями, навчаєтеся, лікуєтеся або працюєте закордоном, прагнете до кар’єри вчителя або зростання авторитету, шукаєте наставника або відповідь на філософське питання.

Лев

Сьогодні для Левів актуальне правило «тихіше їдеш – далі будеш». Краще не прагнути до зовнішніх ефектів і нарощування популярності, а зайнятися прихованою стороною справ, темою збереження, конфіденційності, безпеки. Зірки радять вам займатися цим особисто або довірити справи надійному посередникові. Чесна відповідь на запитання про те, що заважає, бентежить або гальмує прогрес, вам доведеться пошукати в минулому.

Діва

Дівам варто прислухатися до думки іншої людини, наприклад, партнера, клієнта, роботодавця. Зірки радять врахувати її, навіть якщо вона не була висловлена прямо. Також важливо пам’ятати, що ви все ще можете вплинути на неї. Має сенс прийняти пропозицію про повторну розмову. Не виключено, що колишній партнер запропонує вам повернутися до співробітництва або, навпаки, остаточно закрити старий договір.

Терези

Сьогодні Терезам не варто ігнорувати повсякденні обов’язки, навіть якщо вони здаються нудними і безглуздими. Також, у цю добу важливою темою можуть стати контакти з помічниками, підлеглими, сервісами, представниками медицини і клінінгових служб, питання утримання домашніх вихованців. Зірки радять проявити вимогливість і все «розкласти по поличках»: в результаті може виявитися неврахована деталь.

Скорпіон

Для Скорпіонів день може значущим, якщо вони потребують ясності. В цю добу вам легко побачити або відчути суть, правильно розставити акценти. Якщо від вас потрібні дії, ви зробите те, що необхідно, а якщо потрібна підтримка з боку, ви її отримаєте. День підходить для самовизначення в любові, бізнесі, в творчості, в сфері хобі, для уточнення партнерської або батьківської позиції.

Стрілець

Сьогодні відбудеться щось важливе у близькому колі Стрільців, в їхньому будинку, приватному житті або внутрішньому світі. Якщо динаміки немає, актуальна тема «зависне в повітрі», спонукаючи до нав’язливих думок. Зіграє роль воля конкретної людини. Отримає велику вагу і ваша авторитетна думка, якщо ви – центр подій: вчитель, господар становища, власник житла. Важливо поважати чужу думку, наприклад, батьківську.

Козеріг

Сьогодні Козероги можуть довіритися власному досвіду та чуттю, але покладатися лише на себе мало. Зірки радять прислухатися до слів певних людей у своєму безпосередньому оточенні, і (або) придивитися до їхніх дій. Не варто залишати без уваги отриману в цей день інформацію, незалежно від способу її отримання: через месенджер, офіційні зовнішні джерела чи власні сни.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто вигадувати теми для роздумів. Краще слідувати за ситуацією і своїм настроєм, думаючи про те, про що «думається» в даний момент. Не варто відкладати і дрібні корисні дії, навіяні подібними роздумами: в іншому випадку, сприятливий момент виявиться упущений і ви ще довго будете збиратися з духом, щоб виконати декілька елементарних і давно назрілих процедур.

Риби

Цей день Рибам варто використовувати для наведення порядку в особистому просторі, а також у своїх планах, думках і почуттях. Сприятливі наслідки даної процедури не змусять на себе чекати, а головним з них стане ваша зростаюча здатність чинити опір спокусам. При цьому не все вам вдасться зробити відразу: деякі питання потребують уточнення, додаткових роздумів і навіть екскурсу в минуле.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.