Світ Суспільство Точка зору Україна

«Захистимо тварин від жорстокого поводження» – Антон Яценко

«Захистимо тварин від жорстокого поводження» - Антон Яценко

4 березня під Міністерством екології та природних ресурсів України відбувся пікет з приводу підтримки законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань захисту тварин від жорстокого поводження» №9453-1 від 16.01.2019 та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства в сфері поводження з тваринами, які важко переносять неволю, закритий простір, дресирування» №10009 від 06.02.2019.

Зоозахисники закликали не приймати розроблений Кабінетом Міністрів України проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань захисту тварин від жорстокого поводження» №9453 від 28.12.2018.

Народний депутат України Антон Яценко відреагував на цю ситуацію.

«Вважаю, що проведення таких пікетів є некоректним, оскільки кожен законопроект, який виноситься на розгляд Верховної Ради України проходить відповідну процедуру прийняття, що дає можливість усунути будь-які неузгодженості», – наголосив Антон Яценко.

Парламентар вважає, що доцільним буде прийняти поданий Кабінетом Міністрів України проект Закону №9453 від 28.12.2018 за основу, а згодом доопрацювати його з урахуванням пропозицій суб’єктів законодавчої ініціативи.

До того ж, Антон Яценко зазначив, що Міністерство екології та природних ресурсів України проводить правильну політику в напрямку удосконалення законодавства з питань захисту тварин від жорстокого поводження, тому порадив не політизувати це питання, а зосередитись на розробці дієвіших методів для захисту тварин.

Нагадаємо, раніше було прийнято Закон № 2120-VIII від 22.06.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)», який передбачає посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами. До Закону були враховані подані Антоном Яценком пропозиції.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.