Навчання та кар'єра Суспільство Умань Черкащина

В Умані пройде Регіональна учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва

15 березня в Уманському державному педагогічному університеті відбудеться ІІІ Регіональна учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва. Участь у ній можуть взяти учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, шкіл мистецтв, а також студенти училищ та коледжів.

В Умані пройде Регіональна учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва

Олімпіада з образотворчого мистецтва проходитиме у рамках Дня відкритих дверей в УДПУ. Організатором виступає кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв.

«Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання юних обдарувань у галузі образотворчого мистецтва», ― зазначили в оргкомітеті олімпіади.

Роботи учнів та студентів оцінюватиме кваліфіковане журі. До його складу увійдуть викладачі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв УДПУ.

Олімпіада буде складатися з двох блоків ― теоретичного та практичного. Під час теоретичного блоку будуть перевірятися знання учасників з теорії образотворчого мистецтва. Під час практичного ― рівень практичної підготовки учасників, їх виконавчої майстерності, а також творчих здібностей.

Учасники олімпіади повинні подати на розгляд журі свою авторську, творчу роботу, виконану в будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво).

Переможці олімпіади будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та сертифікатами.

Контактна інформація:

(067) 473-01-48 ― Музика Ольга Яношівна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва;

(093) 913-65-39 ― Базильчук Леонід Володимирович, доцент кафедри образотворчого мистецтва;

(097) 510-24-75 ― Семенова Олена Віталіївна, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Заповнені анкети учасників та фото робіт потрібно надіслати на електронну адресу kafedra_om@meta.ua з поміткою «Олімпіада» до 13 березня.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.