Гороскоп на 08 березня

Опубліковано: 08.03.2019
Гороскоп на 08 березня

Овен

Для Овнів день почнеться вдало. Можливий романтичний епізод. Є шанс комусь сподобатися. Намітяться непогані перспективи, оригінальні варіанти, але будуть і неминучі жорсткі обмеження, дратівливі бар’єри. Не випустити багатообіцяючу ситуацію з-під контролю допоможуть витримка і цілеспрямованість. Зірки радять проявити дипломатичність і великодушність, уникати агресивності і нелагідності, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні зірки пропонують Тільцям не боятися порушити правила. Можна піддатися натхненню, обстановці, випадковому пориву, чужому прикладу. Досвід оновлень виявиться корисним у будь-якому випадку, однак експеримент повинен бути коротким, щоб у разі невдачі можна було швидко виправити становище. Не варто починати в цю добу важливі проекти і вводити які-небудь радикальні нововведення на постійній основі.

Близнюки

День дарує Близнюкам свободу вибору, але лише частково. Сьогодні можна активніше демонструвати свої нові інтереси і симпатії, ділитися планами на майбутнє, але краще робити це в неформальній обстановці, серед друзів. Можна дозволити собі бути романтиком. Небажано виступати новатором і ламати підвалини у якій-небудь офіційній сфері, вибирати постійну професію, обіймати відповідальну посаду.

Рак

Сьогодні зірки не радять Ракам спокушати долю, наприклад, ризикувати кар’єрою. Проявляти активність, вступаючи в конфронтацію з системою або у боротьбу із впливовими людьми, краще з вагомої причини. Не зашкодить група підтримки: друзі, заступники, вдячні клієнти. Не буде зайвим професійний досвід. Лише за такої солідної підготовки ваша ескапада увінчається успіхом, незважаючи на перешкоди.

Лев

День додасть Левам оптимізму, внесе більше романтики в любовні відносини і додаткову нематеріальну вигоду у співпрацю. Стане простіше викликати дружню симпатію, в тому числі, у людей здалеку, впливових осіб, представників інших національностей. Проте це не позбавить вас від деяких проблем, наприклад, від культурного бар’єру, бюрократичних перепон або перешкод правового характеру.

Діва

В цей день зірки радять Дівам залишатися оптимістами «за будь-якої погоди». Для подолання виниклого бар’єру вам буде вкрай важливо перебувати в бадьорому настрої, щиро вірити в себе, в правоту своєї справи або в заступництво вищих сил. Традиційні правила, підказані досвідом, сьогодні можуть виявитися не зовсім доречні, не варто боятися піти коротшим, зате ефективним шляхом.

Терези

Сьогодні Терезам краще віддати ініціативу іншим людям, але прийнявши запобіжні заходи. Зірки не радять укладати договір або офіційний союз, набагато вдаліше вільне партнерство на базі взаємної поваги, симпатії і дружби. Ви можете не сумніватися в лояльності до себе особисто, але вам варто проявити трохи більше обережності, якщо мова йде про ваш будинок родину, про професії або права на територію.

Скорпіон

День гарний для Скорпіонів, які люблять свою справу і з радістю займаються навіть його рутинною частиною. Позитивний імпульс отримають ті, хто приступив до нової роботи або до лікування хвороби: сьогоднішній заряд натхнення допоможе адаптуватися до обстановки, обзавестися новими друзями і симпатіями. Непоганий момент для сюрпризу партнеру. Сприятлива доба для тих, хто любить і тримає вдома тварин.

Стрілець

Стрільцям краще використовувати цю добу для відпочинку, романтики або творчості. Добре, якщо ви опинитеся в компанії друзів або шанувальників вашого таланту. Батькам варто провести більше часу з дітьми, а викладачам і тренерам – з учнями та підопічними. Труднощі цього дня можуть носити переважно матеріальний або організаційний характер. На щастя, загального враження вони не зіпсують.

Козеріг

Козерогам день може принести зміни в будинку, побуті. Можливі оригінальні придбання, несподівані подарунки та нововведення. Чи будуть зміни приємними або важкими, сказати важко, швидше за все, вони викличуть у вас суперечливу реакцію. Важливо вміти радіти сюрпризам і мінімізувати побічні ефекти від них. Не варто починати боротьбу з системою або традицією: ви ж від цього і постраждаєте.

Водолій

Для Водоліїв хороші сторони дня переважать негативні. Навіть на тлі ускладнень вам буде неважко знайти свою вигоду в збігу обставин, а також блиснути чарівністю або обновкою, отримати приз чи бонус, звернути на себе увагу. Ви можете завести друзів, вплутатися в романтичну історію, витягти користь із нововведення, експерименту чи авантюри. Можливо, для вас зроблять виняток з правил.

Риби

Риби можуть використовувати цей день для оригінальних надбань. Умовою успішного вибору буде об’єктивність, зараз вам не варто покладатися на власні судження. Бажано бути стратегом, зважити всі «за» і «проти». Якщо справа стосується важливого питання, знайти баланс буде необхідно. Саме він дозволить вам заощадити на чомусь одному, щоб придбати щось інше без шкоди для майбутніх планів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.