У Кривому Розі працівник поліції насадив собаку на вила та кинув у вогонь

Опубліковано: 08.03.2019
3463

У місті Кривий Ріг працівник поліції проявив надзвичайну жорстокість у поводженні з тваринами. Начальник сектору кримінальної поліції відділення на станції «Кривий Ріг-Головний» Олександр Руденко насадив собаку на вила. Після цього поліцейський кинув поранену тварину в багаття, аби та згоріла живцем.

Очевидцям вдалося врятувати собаку та доправити у ветеринарну клініку. Проте ветеринари все ще оцінюють її стан як незадовільний.

На ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко, який впродовж тривалого часу бореться з проблемою жорстокого поводження з тваринами.

Парламентар вже звернувся із заявою про злочин до Голови Національної поліції України Сергія Князєва, Генерального прокурора України Юрія Луценка, Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби щодо початку невідкладного досудового розслідування та притягнення Олександра Руденка до кримінальної відповідальності.

457

Антон Яценко наголосив, що подібні варварські дії стосовно тварин є недопустимими у цивілізованій європейській країні. Народний депутат переконаний, що це завдає удару моральному клімату в українському суспільстві та дискредитує його на міжнародній арені.

«Живодерам не місце в правоохоронних органах! Зроблю все можливе, щоб цей «перевертень в погонах» був покараний згідно з Законом. Закликаю усіх небайдужих, а також ЗМІ долучитись до максимального поширення цієї інформації», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що до Закону України №2120-VIII від 22.06.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)» було враховано подані Антоном Яценком пропозиції. Вказаний закон передбачає посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами.

11
12
13
14
15
21
22
23
24
25
31
32
33
34
35

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.