Гороскоп на 11 березня

Опубліковано: 11.03.2019
Гороскоп на 11 березня

Овен

Сьогодні Овнам варто проявити більше господарності, поставити на перше місце гарантії користі і якості, бути обережнішими в фінансових і ділових експериментах. Зірки не радять укладати неофіційні угоди, вести бізнес з друзями лише на основі особистої симпатії та довіри. В покупках буде важливіша не естетика, а функціональність. Не варто купувати гарні речі, одяг, особливо, в нових місцях, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям важливо спрямувати енергію і завзятість у корисне русло. День гарний для роботи «до сьомого поту», цільових експериментів, силових тренувань. Про красу, елегантність і комфорт доведеться думати в останню чергу, і можливо, це на краще: сьогодні спроби підкреслити свою красу або підвищити комфорт не обіцяють успіху. Небажані зміни в іміджі, не варто поспішати з покупкою, угодою, вибором.

Близнюки

Близнюкам зірки нагадують, що зараз успіху допомагають здоровий глузд і стабільність. Якщо ви ставите на перше місце романтику або ідею, далеку від дійсності, ймовірність позитивного результату нижча. Сьогодні добре працювати над «невидимою частиною айсберга», виконуючи необхідні, але часто непомітні оточуючим функції. Наприклад, займатися захистом накопичень, ремонтом чи профілактикою.

Рак

Сьогодні Раки на вірному шляху, але без осічок не обійдеться, адже не помиляється той, хто нічого не робить. Метод проб і помилок не такий вже страшний, якщо у вас є надійна страховка, але все ж зараз краще уникати надмірно екстравагантних ділових та фінансових рішень. Це насичений день для тих, хто відкрив або оптимізує бізнес. У любові проблеми може створити меркантильність або втручання друзів.

Лев

Для Левів сьогодні на першому місці інтереси справи. Не виключена зміна керівництва або посади. Важливо не байдикувати і зробити хоча б крок до мети, за принципом «добрий початок». Управління виробничими процесами і бізнесом потребує знання економічних реалій. Бажано бути в курсі останніх тенденцій ринку товарів, матеріалів і робочої сили, шукати шляхи підвищення ефективності праці.

Діва

Сьогодні зірки не вимагають від Дів нічого, крім планомірної роботи в заданому напрямку або послідовного просування обраним маршрутом. Якщо ви продемонструєте тверду готовність рухатися запланованим курсом і будете сумлінно робити те, що від вас залежить, все інше за вас дороблять обставини. У вас будуть помічники, на вашій стороні буде закон або професійний досвід.

Терези

Терезам варто проявити завзятість і наполегливість у справах практичних: житлових і матеріальних. При цьому краще уникати впертості і невиправданих ризиків. У любові важливі розстановка матеріальних акцентів і правильна тактика в інтимній сфері. Добре займатися базовими ресурсами: довгостроковими вкладами, спадщиною, нерухомістю, балансом спільного бюджету, виробничим обладнанням і технологіями.

Скорпіон

Скорпіонам важливо врахувати чужу ініціативу і вчасно відповісти на неї зустрічним кроком. Якщо тертя подолані, це хороший день для співпраці. Якщо намітилися протиріччя, зірки радять терміново докласти зусиль до відновлення балансу сил. З цією метою корисно звернутися до третьої незалежної сторони: старшого родича, колеги, юриста, професійного експерта, пункту закону чи договору.

Стрілець

В цю добу Стрільцям краще поставити на перше місце корисну працю. Необхідні навички майстерності не завадить відточити і довести до автоматизму. Кращим досягненням дня стане добре налагоджений процес, робочий, лікувальний чи господарський. Потребує вкладень бізнес, виробництво, побут, утримання тварин. Якщо це не ваша стихія, необхідно знайти помічників, наприклад, звернутися до служби підтримки.

Козеріг

В цей день Козероги можуть спокійно працювати над тим, що вважають важливим. Давно продуманий план допоможе не збитися зі шляху і вчасно використовувати додаткові можливості, якщо такі трапляться. Це прекрасний день для занурення у виробничі справи, ведення бізнесу, управління процесами, а також у ручну працю і прикладну творчість. Добре підуть спортивні тренування з обтяженнями.

Водолій

Для Водоліїв це напружений, але потенційно продуктивний день. Багато залежить від самовідданості, послідовності, обґрунтованості, правильного плану або керівництва. Відповідний момент для закладки фундаменту, початку будівництва. Незважаючи на необхідність радикальних змін, не варто валити все під корінь. Подекуди буде надійніше діяти по-старому: більше захищеності і менше ризиків.

Риби

Сьогодні Рибам краще зосередитися на корисній діяльності і зробити все можливе для отримання запланованого якісного результату. Можливо, вам буде потрібен час на те, щоб розгойдатися, але справа того варта. Якщо ви не можете виконати потрібну роботу самі, варто пошукати кваліфіковану допомогу. Можливо, вам це зробить хтось з близького оточення: родичів, колишних колег, старих друзів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.