Гороскоп на 12 березня

Опубліковано: 12.03.2019
Гороскоп на 12 березня

Овен

Поки не настав вечір, Овнам краще утримувати фокус уваги на практичних питаннях. Наприклад, на темі заробітку, шопінгу або розвитку бізнесу. Протягом доби запас енергії може поступово знижуватися, краще зайнятися фінансовою документацією, рядовими поточними переговорами або іншими нетрудомісткими справами. В кінці дня добре змінити обстановку, коло спілкування або вектор інтересів, пошукати варіанти, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям не варто відкладати трудомісткі справи до вечора. Ваші результативність і енергійність будуть досить високі в ранкові години, але в більш пізній час ви можете відчути падіння тонусу і втратити інтерес до постановки рекордів. Після полудня краще переключитися на спілкування або інтелектуальну роботу. Життя підкине нову поживу для роздумів у зв’язку з невирішеним питанням чи забутим контактом.

Близнюки

До настання вечора Близнюкам не зашкодить режим секретності, приватного спілкування. Якщо ви опинилися на самоті, не варто її порушувати, краще використати шанс і подумати над справами. Не варто відкладати роботу з документами, особистими листами. В кінці дня складуться умови для легкої романтики. Добре відволіктися від нудних справ, відвідати вечірку, побалувати себе ласощами або обновкою.

Рак

Сьогодні Ракам вдасться благополучно подолати перешкоди і усунути протиріччя, в тому числі, фінансові. У потрібний момент на допомогу прийде друг, старший партнер, офіційна особа або виручить правильний план дій. Рутинні практичні клопоти в цю добу краще не відкладати на вечір, так як в кінці дня загальний настрій стане більш легковажним і ви можете непомітно для себе йому піддатися.

Лев

Основну частину цього дня Леви зможуть присвятити поточним справам. Завдання краще розставити в порядку їхньої пріоритетності, щоб не упустити щось важливе: помилка може призвести до матеріальної шкоди або іншої халепи. Ефективні повторні переговори та співбесіди, зокрема, на приватні професійні і фінансові теми. Небажано укладати угоди. Увечері корисно відволіктися від справ, розвіятися.

Діва

Діви аж до вечора будуть відчувати себе «у своєму праві». Це допоможе бути спокійнішими на незнайомій території, впевненіше вести переговори. Буде корисною інформація. Може з’явитися потреба в забутих знаннях або контактах. Можливо, ви зустрінете старого знайомого в дорозі. Ввечері у вас може з’явитися бажання комусь сподобатись, на ваші цілі вплине романтична або дружня симпатія.

Терези

Вдень Терезам варто спиратися на такі якості, як практичність, скромність, обережність. Не варто кидати незавершеними справи, особливо, якщо вони пов’язані для вас з довгостроковими фінансовими зобов’язаннями, ресурсами, постачанням або безпекою. Розваги, покупки, флірт, особиста ініціатива доречніші ввечері. Якщо у вас були труднощі, до кінця дня вони вирішаться або почнуть сприйматися простіше.

Скорпіон

Скорпіони аж до вечора залежні від чужої поведінки. Заради збереження рівноваги інтересів варто уникати провокаційної і агресивної поведінки. Наприклад, не перехоплювати ініціативу, не зазіхати на те, що друга сторона вважає своїм невід’ємним правом або законною власністю. Якщо в стосунках не все гладко, скинути зайву напругу і розрядити атмосферу допоможе вечір.

Стрілець

Поки не настав вечір, Стрільцям краще займатися рутиною і не шкодувати про витрачений час: занурення в повсякденні турботи в будь-якому випадку дасть корисний ефект. Налагодивши поточні справи, ви відчуєте себе вільними для романтики та інтриги в кінці дня. Зірки підказують, що вечірні години виявляться найприємнішою частиною доби, але радять вам пам’ятати про своє двоїсте положення в даний період.

Козеріг

У Козерогів сьогодні достатньо часу для того, щоб без перешкод довести справу до кінця. Зірки настійно рекомендують зробити це до настання вечора, так як в кінці дня може змінитися ваш настрій або загальна обстановка. Під впливом обставин може ослабнути ваша принциповість або здатність до концентрації уваги. Не варто відкладати на вечір важливі переговори, особливо повторні.

Водолій

Водолії можуть зіткнутися з неоднозначним ефектом нововведень і викликаних ними хвилювань. Наприклад, працьовитих Водоліїв потішить перший успіх, але почне позначатися і перевтома. Щоб напруга і втома не накопичувалися до критичного рівня, вам пора завести звичку вчасно скидати з себе негатив і розслаблятися в приємній нейтральній обстановці. Сьогодні для цієї мети ідеально підходить вечір.

Риби

У денні години Рибам буде нескладно зберігати практичність, критичність і ясність думки. Не варто відкладати заходи, які ви вважаєте важливими, в тому числі, повторне обговорювання актуальних для вас питань або пошук додаткової корисної інформації з них. Вечір, навпаки, добре провести в колі сім’ї або близьких друзів, причому у ваших інтересах говорити з ними виключно на нейтральні теми.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.