Умань-2019: які зміни чекають на місто у цьому році?

Опубліковано: 12.03.2019

9 березня у місті Черкаси відбулась Рада регіонального розвитку за участі Президента України Петра Порошенка, Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, голови Черкаської ОДА Олександра Вельбівця, представників міст, районів та об’єднаних громад.

Чому децентралізація така важлива? Куди ми хочемо прийти завдяки децентралізації? Децентралізація – це країна без периферії. Це країна вільних, заможних і щасливих людей. Ми з вами сьогодні бачимо, скільки таланту і енергії в наших громадах. Ось приклад Бузівської ОТГ. Керує нею наймолодший з голів ОТГ Черкащини. Із часу створення бюджет громади виріс у чотири рази. Як вдалося? На території громади майже 80 ФОПів. Молодь має роботу, має перспективу.Ми бачимо формулу успіху, якого досягли: об’єднання громад плюс повноваження, плюс передача ресурсів в місцеві бюджет, плюс активні люди. Громади вже самі почали пропонувати рішення проблем, стають драйверами змін.

Posted by Петро Порошенко on Saturday, 9 March 2019

Під час засідання Ради було презентовано проект плану перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки.

Про це написав народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Через великий обсяг роботи на окрузі, на жаль, особисто не зміг бути присутнім на зібранні, тому на моє прохання мер міста Умань Олександр Цебрій, окрім питань міської ради, доповів на засіданні про запропоновані мною проекти, які наразі реалізовуються в Умані та, на які мені вдалось добитись фінансування», – зазначив Антон Яценко.

Парламентар виділив один з наймасштабніших проектів, який зараз реалізовує спільно з Урядом та керівництвом Національного дендрологічного парку «Софіївка», – розбудова та розширення оглядових меж дендропарку «Софіївка».

Крім того, є низка проектів, які реалізовані та реалізовуються Антоном Яценком спільно з Уманською міською радою, а саме:

➡️зроблено реконструкцію скверу імені Т.Г. Шевченка та побудовано світломузичний комплекс фонтанів «Перлина кохання», який став найбільшим у Центральній Україні;

➡️на стадії завершення реконструкція площі Соборності. Наразі продовжуються роботи, а урочисте відкриття оновленої площі відбудеться у червні цього року;

➡️на стадії завершення будівництво гідроспоруди та набережної біля Осташівського ставу. Заплановано відкриття на літо цього року;

➡️на стадії завершення установка сучасного обладнання для очистки питної води. Це дасть змогу жителям Умані та частині жителів села Родниківка (які користуються водою з міста) споживати якісну питну воду, навіть, без попередньої термічної обробки. Запуск очисного обладнання відбудеться у квітні цього року;

➡️побудовано та запущено в роботу повітродувну станцію каналізаційно-очисних споруд КП «Уманьводоканал»;

➡️побудовано каналізаційний колектор по вул. Чкалова. Його запуск буде найближчим часом;

➡️відремонтовано найпроблемніші ділянки доріг на вулицях Небесної Сотні та Незалежності;

➡️до літа цього року буде зроблено ремонт найбільш проблемних ділянок доріг на вулицях Тищика та Небесної Сотні.

Підсумовуючи, Антон Яценко подякував керівництву держави, Уряду та особисто Прем’єр-міністру України за підтримку поданих ним пропозицій щодо здійснення заходів з реконструкції та будівництва об`єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» та інших важливих питань розвитку Умані та Черкаської області.

Народний депутат зазначив, що і далі працюватиме над розбудовою округу та робитиме все можливе для розвитку міста Умань як міжнародного туристичного центру.

Нагадаємо, у 2018 році завдяки туристичним об’єктам (дендропарк «Софіївка», комплексу фонтанів «Перлина кохання») збільшився потік туристів і, відповідно, зросли надходження до міського бюджету.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.