Жителям Уманщини розповіли, як отримати дотацію на молодняк великої рогатої худоби

Опубліковано: 12.03.2019
Жителям Уманщини розповіли, як отримати дотацію на молодняк великої рогатої худоби

Кожен житель Уманщини, що займається утриманням великої рогатої худоби, може отримати дотацію від держави у розмірі 2500 гривень за молодняк, віком до 13 місяців. Для отримання грошової виплати слід виконати кілька простих формальностей.

Як інформує прес-служба Уманської РДА, дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Щоб отримати дотацію, власнику теляти слід виконати кілька простих кроків. Спершу варто ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації, далі – підготувати ксерокопії наступних документів:
• паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
• копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
• копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

З цим переліком документів та відповідною заявою звертатися до сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади. Після цього у певні строки держава надасть заявнику безповоротну дотацію.

Як зазначають в райдержадміністрації, документи приймаються протягом року в порядку черговості – до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня. За молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, документи приймаються до 1 квітня поточного року, у разі наявності молодняка в господарстві на момент подання документів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.