Актори Черкаського драмтеатру їдуть до Умані: що покажуть на сцені?

Опубліковано: 14.03.2019

21 березня в Уманському міському будинку культури вкотре відбудеться театральне свято: на сцені гратимуть актори Черкаського Академічного Обласного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка.

Напередодні Міжнародного дня театру гості запрошують уманчан відвідати дві опери Миколи Лисенка. Цього разу актори підкорюватимуть серця глядачів під супровід академічного симфонічного оркестру!

О 13:30 на дітей чекає зустріч з улюбленою героїнею українських казок, харизматичною, впертою і хитрущою Козою-дерезою, яка несе в собі певну символіку, а тому кожен пізнає в казковому персонажі когось із свого оточення, а, може, і себе?

Малечі неодмінно сподобається легка акторська подача складних тем про взаємовідносини, про образи, про підтримку і довіру. Основна ідея опери – донести дітям, що заподіяне зло завжди має наслідки, а тому буде покаране.

Для користувачів соціальної мережі Фейсбук у нас є приємний сюрприз: розіграш двох запрошень! Щоб прийняти участь, слід перейти за посиланням.

Квитки продаються у касі МБК, вартість 40 гривень.

Актори Черкаського драмтеатру їдуть до Умані: що покажуть на сцені?

А вже о 18:00 на сцені розпочнеться опера Миколи Лисенка «Наталка Полтавка» за мотивами однойменного твору Івана Котляревського.

Рішення вистави «Наталка Полтавка» І.Котляревського режисером, заслуженим діячем мистецтв України Петром Ластівкою здійснене таким чином, що глядачі зразу пізнають персонажів в акторах-гастролерах, які ніби то щойно зійшли «з воза» і прямо тут негайно починають розігрувати українську історію про «вірну пастушку», яка очікує з заробітків свого «пастушка» і залишається вірною своєму коханню навіть за дуже спокусливих обставин – домаганню багатого високопосадовця.

Ця сентиментальна історія змусить вас і поплакати, і посміятися, і відчути всю вишуканість перлини української класики з живими вокальним та музичним виконанням.

Родзинка вистави полягає в тому, що театрали вирішили подавати її мовою оригіналу, полтавським суржиком. Тож поспішайте за квиточками і до зустрічі на виставі!

Квитки продаються у касі МБК, вартість 50-150 гривень.

На «Наталку Полтавку» теж є розіграш запрошень, детальніше за посиланням у Фейсбук.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.