Арт-інсталяція в місті Христинівка, присвячена Тарасу Шевченку, увійшла в 5-ку найоригінальніших пам’ятників у світі

Опубліковано: 15.03.2019

Єдина в Україні світлодинамічна арт-інсталяція, присвячена постаті Тараса Шевченка, увійшла в 5-ку найоригінальніших пам’ятників у світі. Вона розташована у місті Христинівка, на реконструйованій площі імені Тараса Шевченка.

Т.Г. Шевченко – 205

“І мене в сім’ї великій,В сім’ї вольній, новій,Не забудьте пом’янутиНезлим тихим словом…”Тарас Шевченко – людина, яку знає і любить світ. Він зробив усе можливе для того, щоб ми утвердилися як сильна нація. Йому встановлюють пам’ятники, а поезію перекладено на майже усі мови світу.На честь 205-річниці Кобзаря, ми підготували добірку найцікавіших пам‘яток про Легенду. Дивимося

Posted by А ТИ ЗНАВ? on Monday, 11 March 2019

Встановлення арт-інсталяції та оновлення площі стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка.

«Радий, що саме ця фігура є окрасою оновленої площі імені Т.Г. Шевченка в місті Христинівка», – написав парламентар на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Народний депутат зазначив, що продовжуватиме працювати над розвитком міст, сіл та селищ округу.

Нагадаємо, за сприяння Антона Яценка у місті Умань відбулася реконструкція скверу імені Тараса Шевченка, а також будівництво світломузичного комплексу фонтанів «Перлина кохання».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.