Кращі уманські стартапи можуть отримати мільйон доларів інвестицій від ЄС

Опубліковано: 15.03.2019

21 березня стартапи та технологічні команди з міста Умань можуть відвідати мітап польсько-українського проекту Startup Bridge у Вінниці. Під час заходу уманчани матимуть шанс представити свої ідеї європейським венчурним фондам і корпораціям. Кращі стартапи отримають інвестиції у розмірі до мільйона доларів.

Кращі уманські стартапи можуть отримати мільйон доларів інвестицій від ЄС

Команди, які беруть участь в проекті, отримують:

  • знання про технологічні екосистеми України та Польщі, практичний досвід презентації, базові навички розбудови бізнесу;
  • унікальну можливість зустрітися і представити свою ідею європейським венчурним фондам і корпораціям;
  • участь у щорічній конференції Kyiv Tech Hub;
  • можливість взяти участь в Tech Tour до Польщі;
  • шанс отримати інвестиції до мільйона доларів.

Організатори проводять відбір учасників серед претендентів з Черкаської, Вінницької, Хмельницької, Чернівецької та Кіровоградської областей. Обов’язковою вимогою для участі є наявність проекту на стадіях pre seed, seed або early stage. Збір заявок триває до 15 березня включно.

Щоб взяти участь в проекті, потрібно перейти за посиланням: https://reactor.report/ru/challenge/startup-bridge. Крім того, потрібно надати презентацію ідеї англійською мовою (формат PDF), за наявності ― відео-презентацію.

Довідково.

Startup Bridge ― це унікальний польсько-український проект, місія якого ― сприяти зближенню інноваційних екосистем Польщі та України. Проект покликаний показати українським стартапам широкі можливості, які дає співпраця з ЄС, венчурними фондами та корпораціями, а також навчити трансформувати інноваційні ідеї в робочий бізнес.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.