«ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ-САДИСТ НЕ ПОВИНЕН ПРАЦЮВАТИ В ПОЛІЦІЇ!» – Антон Яценко

Опубліковано: 15.03.2019

Працівник поліції з міста Кривий Ріг Олександр Руденко, який 2 березня 2019 року насадив собаку на вила і кинув у вогонь, ще й досі не покараний. Зараз він перебуває на посаді начальника сектору кримінальної поліції відділення на станції «Кривий Ріг-Головний».

«ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ-САДИСТ НЕ ПОВИНЕН ПРАЦЮВАТИ В ПОЛІЦІЇ!» - Антон Яценко
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1733995783413699&set=a.577960389017250&type=3&theater

Про це повідомляє народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Парламентар наголосив, що така ситуація є категорично неприйнятною, тому 15 березня, під час години запитань до Уряду, Антон Яценко звернувся до представника Міністерства внутрішніх справ щодо термінового регулювання.

«Чому цей нелюд досі працює в органах внутрішніх справ? Коли його буде звільнено та притягнуто до кримінальної відповідальності?», – запитав Антон Яценко.

Представник Міністерства внутрішніх справ відповів на питання парламентаря і запевнив, що звернення передадуть до Національної поліції України і згідно з законодавством буде прийнято відповідне рішення.

«Вважаю, що такі особи ганьблять звання і честь поліцейського, а також принижують українське суспільство», – зазначив народний депутат.

Задля уникнення негативних наслідків Антон Яценко підготував звернення до Голови Національної поліції України Сергія Князєва щодо перевірки фактів злочину та притягнення до кримінальної відповідальності Олександра Руденка, а також звільнення його з правоохоронних органів України.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України прийняла Закон №2120-VIII від 22.06.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)», до якого враховані подані Антоном Яценком пропозиції. Цим Законом передбачено посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.