Сімейна професія: в Уманському райвідділі поліції працює чотири подружжя

Опубліковано: 17.03.2019

Наразі в Уманському районному відділі поліції працює чотири сімейні пари. За словами уманчанки, майора поліції Валентини Немировської, завдяки спільній професії у цих родинах панує взаєморозуміння та велика підтримка. Про це пише видання «ВиЧЕрпно».

Сімейна професія: в Уманському райвідділі поліції працює чотири подружжя

Валентина Немировська, начальник сектору реагування патрульної поліції Уманського районного відділу поліції, працює в органах внутрішніх справ вже понад 18 років. Її дідусь усе життя пропрацював дільничним офіцером. Чоловік ― теж поліцейський.

Nemirovska

Валентина Немировська з дитинства мріяла стати правоохоронцем. Уманчанка була готова до складнощів, адже на той час ця професія вважалася винятково чоловічою справою.

«Я не можу сказати, що професія поліцейського є суто чоловіча. І ніколи так не вважала. Та й взагалі, сьогодні ділити професії на чоловічі й жіночі не бачу сенсу. Якщо людина хоче кимось стати — то вона стане. Чоловіки теж працюють у таких професіях, що інколи дивуєшся, але ж це нормально, це покликання самої людини», ― сказала Валентина Немировська.

Варто зазначити, що професія поліцейського є не лише складною, але й ризикованою для життя.

«І якщо вже жінка і присвятила себе служінню народу у правоохоронній діяльності, то, в першу чергу, вона смілива та рішуча, впевнена в собі та з твердим характером», ― пише видання «ВиЧЕрпно».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.