Уманчанам будуть відрізати світло за невчасну оплату спожитих послуг

Опубліковано: 17.03.2019
елетролічильник

ТОВ «Черкасиенегозбут», яке постачає електроенергію жителям Черкащини з 1 січня 2019 року, попередило уманчан про відключення від електромережі у разі несвоєчасної оплати спожитої електроенергії.

Оплатити рахунок за спожиту електричну енергію необхідно впродовж 10 робочих днів від дня отримання квитанції, але не пізніше 20-го календарного дня.

«Споживачу слід чітко розуміти, що у разі несплати або неповної оплати за спожиту електричну енергію у встановлений термін, постачання електричної енергії може бути припинено через 10 робочих днів після попередження споживача», ― зазначили в ТОВ «Черкасиенергозбут».

Електроживлення будуть відновлювати впродовж трьох робочих днів у містах та п’яти робочих днів у сільській місцевості після оплати споживачем заборгованості та витрат на роботи з припинення та відновлення електроживлення.

Вартість робіт по припиненню та відновленню електроживлення коливається в межах 700-3000 грн залежно від місця проживання споживача та механізмів, які були залучені до виконання даної роботи.

«Важливо усвідомити, що без коштів, які надходять від споживачів за спожиту електричну енергію неможливо забезпечувати та гарантувати безпечне та безперебійне живлення в цілому, проводити ремонт та оновлення обладнання, обслуговувати лінії електропередачі», ― наголошують у ТОВ «Черкасиенергозбут».

Довідково.

З 1 січня 2019 року в Україні вступила в дію реформа ринку електроенергії. Наразі послуги з постачання електричної енергії на Черкащині надає ТОВ «Черкасиенергозбут». Підприємство вже створило центри обслуговування споживачів у 22 районах Черкаської області. Функції розподілу електричної енергії залишаються за ПАТ «Черкасиобленерго».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.