Кращим молодим шахістом Умані став іноземний студент

Опубліковано: 18.03.2019

У шаховому клубі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися змагання з шахів. Турнір проходив у залік міських молодіжних спортивних ігор.

Участь у змаганнях брали студенти вищих навчальних закладів Умані, а також коледжів та ліцеїв. Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

3 1

Турнір складався з двох частин. У першій групі за перемогу боролися студенти Уманського державного педагогічного університету та Уманського національного університету садівництва. У другій групі за першість змагалися представники коледжів та ліцеїв міста Умань.

шахи

За підсумками шахового турніру серед студентів навчальних закладів вищої освіти перемогу здобула команда Уманського державного педагогічного університету.

1 1

В особистому заліку серед хлопців перше місце посів студент УДПУ з Туркменістану Даянч Бабакулієв (факультет іноземних мов). Друге місце зайняв Олексій Пімонов (факультет соціальної та психологічної освіти). Студентка факультету початкової освіти УДПУ Марія Гоцин виборола І місце серед дівчат.

00

За результатами шахового турніру між представниками коледжів та ліцеїв міста призові місця розподілилися наступним чином:

  • І місце ― Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Тараса Шевченка;
  • ІІ місце ― Уманський агротехнічний коледж;
  • ІІІ місце ― Уманський медичний коледж;
  • IV місце ― Уманський агарний ліцей.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.