В місті Умань живодери здерли шкіру з хвоста собаки

Інцидент стався у місті Умань по вулиці Успенській, 110, у мікрорайоні Міщанка. Невідомі здерли шкіру з хвоста безпритульного собаки та залишили напризволяще.

Собаку вчасно знайшли волонтери Уманського Благодійного фонду захисту тварин «Серце друга» та відвезли у ветеринарну клініку. Чотирилапому роблять операцію.

В місті Умань живодери здерли шкіру з хвоста собаки

На ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко, який впродовж тривалого часу бореться з проблемою жорстокого поводження з тваринами.
«Дуже обурила ця ситуація. Вчинок нелюдів, які так жорстоко повели себе з твариною, не підлягає виправданню!», – наголосив Антон Яценко.
Парламентар пообіцяв терміново звернутись до Національної поліції України, Генеральної прокуратури України щодо встановлення осіб, причетних до злочину, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.
«Обіцяю винагороду в сумі 10 тисяч гривень тому, хто надасть будь-яку інформацію, яка вкаже на живодерів. Докладу максимум зусиль, щоб ці виродки були покарані згідно з Законом!», – написав народний депутат на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
Нагадаємо, працівник поліції з міста Кривий Ріг насадив собаку на вила і кинув у вогонь, ще й досі не покараний. Антон Яценко звернувся до представника Міністерства внутрішніх справ щодо термінового регулювання.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.