Умань увійшла у топ туристичних місць України

Опубліковано: 20.03.2019

У ТОП-11 туристичних міст України за версією CNN увійшли: Львів, Чернівці, Умань, Київ, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород та Кам’янець-Подільський.

Умань увійшла у топ туристичних місць України

Повідомляє Туристичний портал.

11 міст увійшли в список кращих міст для подорожей Україною, який склала американська телекомпанія CNN. Автор «туристичного чарту», український тревел-блогер Павло Федикович відзначає, що «недавні політичні, територіальні та економічні труднощі» позначилися на іміджі України у світі, тому державі доводиться проводити серйозну роботу із залучення іноземних туристів.

«Україна є батьківщиною безлічі гарних місць із широким спектром туристичних заходів. І хоча деякі регіони рекомендуються як закриті через зіткнення сепаратистів, велика частина цієї величезної країни відкрита для турбізнесу. Жваві міста, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів та гостинність – все це робить Україну особливим місцем, незалежно від її проблем. Відсутність масового туризму надають Україні шарму і автентичності, які часто відсутні в інших країнах», – розповідають укладачі рейтингу.

CNN називає Львів «культурною столицею України з найбільш вражаючою архітектурою в країні», а Чернівці – «перлиною Західної України» і «Маленьким Віднем». Умань автори матеріалу рекомендують відвідати, щоб помилуватися природною пишністю Софіївського парку; а серед пам’яток Києва назвали два об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Києво-Печерську Лавру (Монастир Печер) і Софійський собор, а також Андріївський узвіз і Будинок із химерами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.