Добрі справи народного депутата України Антона Яценка за січень-лютий 2019 (ВІДЕОЗВІТ)

Опубліковано: 21.03.2019

Народний депутат України Антон Яценко системно працює над розвитком округу та вирішенням проблем його жителів.

Зокрема, нещодавно він опублікував список добрих справ, які вдалось реалізувати за два місяці цього року.

ВІДЕОЗВІТ: Добрі справи за січень-лютий 2019 року

За роки своєї діяльності, як народного депутата України, мені вдалось вирішити багато питань, спрямованих на розвиток міст, сіл та селищ округу, допомогу його жителям тощо. 2019 рік теж розпочав з активної роботи. Зокрема, у січні-лютому цього року мені з моєю командою вдалось реалізувати чимало добрих справ. Тому вирішив проінформувати вас про них у вигляді короткого відеозвіту. Окрім поданого в звіті матеріалу, є ще багато справ, які не ввійшли до нього, але основні з них ви можете побачити.У подальшому буду щомісяця звітувати про виконану роботу.P.S. Цей відеозвіт не пов’язаний з виборами, а підготовлений виключно з метою інформування жителів округу, по якому я обраний народним депутатом України#АнтонЯценко #Україна #Черкаськаобласть #округ200 #розвиток_округу #відеозвіт2019 #добрісправи2019

Posted by Яценко Антон on Thursday, 21 March 2019

«2019 рік розпочав з активної роботи. Зокрема, у січні-лютому цього року мені з моєю командою вдалось реалізувати чимало добрих справ. Вирішив проінформувати вас про них у вигляді короткого відеозвіту», – написав народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Парламентар зазначив, що відеозвіт не пов’язаний з виборами, а підготовлений виключно з метою інформування жителів округу, по якому я обраний народним депутатом України.

Січень

 1. ЗАПРАЦЮВАЛА пропозиція до Закону “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, подана народним депутатом України Антоном Яценком спільно з головою Партії «Відродження» Віктором Бондарем від імені депутатської групи «Партія «Відродження»». З урахуванням цих пропозицій Законом передбачено ЗБІЛЬШЕННЯ фінансування в галузі охорони здоров’я майже на 5,5 млрд грн.
 2. ЗАПРАЦЮВАЛИ пропозиції, автором яких є народний депутат України Антон Яценко щодо встановлення нових ставок туристичного збору, які враховані до Закону № 2628-VІІІ від 23 листопада 2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

А саме, паломники-хасиди будуть сплачувати туристичний збір за візит до Умані. Також встановлено ставку туристичного збору для інших туристів.

 • ЗАПУЩЕНО в дію 2 центральні водогони у селі Кузьмина Гребля та селищі Верхнячка Христинівського району
 • ОБЛАШТОВАНО БЕЗКОШТОВНІ WI-FI зони з високошвидкісним інтернетом у місті Христинівка, зокрема, на площі імені Т. Г. Шевченка, в парку  імені Т. Г. Шевченка, парку Святого Миколая та площі Соборній.
 • ЗАБЕЗПЕЧЕНО глюкометрами та медичними рукавичками ФАПи та амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів.
 • ВИРІШЕНО проблему заїзду приміського автобуса до центру с. Чайківка Христинівського району.
 • ЗАБЕЗПЕЧЕНО Уманську дитячу міську лікарню сучасними багатофункціональними ліжками та матрацами, медичними кушетками для огляду пацієнтів, інструментальними столами, приліжковими тумбами, стільцями, одноразовими медичними рукавичками

Лютий

1.       Передано сучасні багатофункціональні ліжка та інструментальні столи на Уманський пологовий будинок

3.       Відкрито новозбудований центральний водогін у селі Орадівка Христинівського району

4.       Забезпечено ректороманоскопом Уманську міську лікарню. Діагностика безкоштовна.

5.  Передано на Уманську міську лікарню медичні халати, бинти еластичні, пов’язки, пластирі, одноразові медичні рукавички тощо.

6.       Передано концертний баян Weltmeister  на районний будинок культури міста Христинівка

7.       Відкрито новозбудований центральний водогін у селі Христинівка Христинівського району

8.       Зупинено рейдерське захоплення землі у селі Зоряне Христинівського району

Крім того:

Надано допомогу в лікуванні– 35 особам

Направлено звернень щодо надання матеріальної допомоги – 223

Надано юридичну допомогу – 120 особам

Подано законопроектів – 6

У подальшому Антон Яценко пообіцяв щомісяця звітувати про виконану роботу.

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.