«Ревізор» по-уманськи: в Умані провели черговий рейд по салонах краси

Опубліковано: 21.03.2019

В Умані тривають перевірки салонів краси, перукарень та манікюрних салонів. Інспекцію проводить комісія щодо нагляду за наданням послуг у сфері побутового обслуговування населення. Цього разу було перевірено салони краси «MonAmi» по вул. Горького, 30, «Імідж» по вул. Горького, 54, «Фея» та «Меланж» по вул. Тищика, 1.

«Ревізор» по-уманськи: в Умані провели черговий рейд по салонах краси

До складу комісії входять фахівці Держсаннагляду, Держпродспоживслужби, податківці, економісти, юристи, аудитори, інспектори з праці та благоустрою. Про це йдеться на сторінцівиконавчого комітету Уманської міської ради у Facebook.

Члени комісії перевіряли наявність документації, медичний огляд персоналу, належну експлуатацію інструментів та засобів протипожежної безпеки. Виявилося, що у більшості закладів діяльність здійснюється належним чином. Тож у комісії не було зауважень до адміністрації та персоналу.

Проте у деяких закладах все ж було зафіксовано певні недоліки. Зокрема, у салоні «MonAmi» була наявна пожежна сигналізація, але вогнегасник виявився непридатним для експлуатації.

За результатами перевірки було складено відповідні акти та передано власникам салонів для погодження. На усунення виявлених недоліків підприємцю дають місяць.

За словами начальника відділу економічного розвитку Світлани Бовгіри, комісія має рекомендаційний характер і замість накладення штрафів прагне виявити та ліквідувати недоліки у роботі салонів краси міста.

Варто зазначити, що заклади побутового обслуговування населення в Умані будуть перевірятися і надалі.

Раніше комісія проінспектувала чоловічу перукарню по вулиці Європейська, 43, а також перукарню «Аіда» та манікюрний салон «Nail Studio».

Нагадаємо, у жовтні на «Новому каналі» вийшов черговий випуск соціального реаліті-шоу «Ревізор», у якому експерти проекту перевірили якість послуг у «Центральній жіночій перукарні» в місті Умань та були прикро вражені побаченим:

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.