Гороскоп на 22 березня

Опубліковано: 22.03.2019
Гороскоп на 22 березня

Овен

Овнам доведеться рахуватися з тонкощами етикету і потребами партнерів. Якщо вам виставили жорсткі умови або проявили на вашу адресу холодність, не поспішайте засмучуватися: протягом дня атмосфера між вами потеплішає, зросте взаємна симпатія, запанує гармонія, можна розраховувати на любов, поступку, прояв великодушності. Важливо дотримати баланс, відповівши на красивий жест рівною вдячністю, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці поєднають корисне з приємним, одночасно виконавши свій обов’язок і підтримавши потрібні зв’язки. Це прекрасний момент для обміну оригінальними послугами. Зростають шанси завоювати симпатію клієнта, керівництва, колективу, обслуговуючого персоналу. В ціні стиль, люб’язність і врівноваженість. Відповідний день для відвідування салону краси, ательє, стиліста, центру косметичної стоматології.

Близнюки

Для Близнюків це приємний гармонійний день, але не уникнути деяких обмежень. Щоб вони не стали сюрпризом, програму дій краще продумати заздалегідь, в цьому випадку, вам не доведеться ображатися на чужу неуважність або нарікати на підступність долі. Наприклад, не завадить об’єктивно оцінити рівень своїх культурних та естетичних потреб, творчі і фінансові можливості, шанси в любові.

Рак

Сьогодні Ракам важливо підтримувати паритет, не виходити за межі своїх прав і повноважень, не кидати виклик сімейним і культурним традиціям, соціальним і професійним нормам, не сперечатися зі старшими. Не слід напрошуватися туди, де вас не чекають і ви «не до двору». На щастя, в цей день є і нестандартні рішення. Добре задіяти неофіційні канали: дружбу, симпатію, родинні зв’язки.

Лев

Сьогодні Левам доведеться проявити розбірливість, підтримуючи корисні і приємні контакти. Критерії відбору можуть диктувати професійні та правові норми, об’єктивні соціальні та культурні реалії, здоров’я. Там, де немає нав’язаних рамок, можна не тримати дистанцію, до всіх проявляти дружелюбність, усмішливість і люб’язність. День підходить для побачення, відвідування корпоративу чи іншого заходу.

Діва

Сьогодні Дівам необхідно правильно розпорядитися бюджетом. Це особливо важливо, якщо ви плануєте довгострокові інвестиції або нерядову дорогу покупку. Можливо, заради здійснення плану доведеться в чомусь відмовити собі або близьким. Роблячи вибір, бажано звертати увагу не тільки на стиль і престижну марку, але і на гарантії якості. Це вдалий день для відвідування маркетів і фірмових салонів.

Терези

Сьогодні Терези щасливі, але і у них є труднощі. Успіх найімовірніший в творчості, любові, далеко від дому, у вільних відносинах. Проблемні зони – будинок, професія, область боргу і обов’язків, вік. Варто бути скромніше там, де ви пов’язані об’єктивним обмеженням або відповідальністю, і креативніше у сферах везіння. Саме в останніх яскравіше блиснуть ваші таланти, права, смак, достоїнства зовнішності.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні важливо бути партнером або членом колективу. Успіх залежить від «соціального капіталу»: уміння подобатися, готовність підтримувати дружні рівноправні взаємовигідні відносини. Від цього залежатиме спокій у вашому будинку, гармонія в шлюбі, прибуток, удача в юридичних справах. Не варто ігнорувати норми, встановлені групою, сім’єю або соціумом, нехтувати професійною етикою.

Стрілець

Цей день Стрільцям краще провести в престижному або романтичному місці, серед симпатичних людей. Варто уникати нудної і важкої роботи. Відмінний момент для відвідування заходів: ви зможете додати собі зайві бали по шкалі популярності. Для попадання в елітне коло доведеться виконати ряд правил і дотримати умовності: пройти ценз, зробити внесок, або суворіше поставитись до свого стилю і манер.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще не розмінюватися на дрібниці і сконцентруватися на важливому. Від вашої стратегії і вибору може залежати особистий статус та професійна репутація. Не варто відмовлятися від можливості кар’єрного та фінансового росту, отримання заступництва, інших додаткових можливостей, але слід пам’ятати, що права супроводжуються обов’язками, а прогрес напевно вимагатиме жертв.

Водолій

Сьогодні Водоліям важливо витягти максимум з подарованих долею можливостей. Можна дати імпульс хвилі успіху в декількох напрямках: підвищити свою привабливість і популярність, знайти матеріальну або моральну підтримку, поповнити ряди друзів і шанувальників. Однак у вас збережеться і зона уразливості. Можливо, ваші канали зв’язку будуть неофіційними, а успіхи або права залишаться не визнаними.

Риби

Сьогодні Рибам не варто порушувати етикет, а також нав’язувати іншим свої проблеми і смаки. Якщо вирішується питання про матеріальні або моральні цінності, важливо не претендувати на чуже. День розташовує до балансу інтересів, дотримання законів і норм, поваги ритуалів. Якщо ви занадто далеко зайшли у своєму нонконформізмі, то ризикуєте при сприятливих стартових умовах опинитися в ізоляції.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.