За махінації із субсидіями житель Монастирищини сяде на лаву підсудних

Опубліковано: 23.03.2019

20 березня Монастирищенський відділ Уманської місцевої прокуратури повідомив жителю одного із сіл району про підозру за фактом шахрайства. Чоловік приховав факт проживання із дорослим сином при подачі документів на призначення житлових субсидій. Тепер на нього чекає кримінальна відповідальність.

За махінації із субсидіями житель Монастирищини сяде на лаву підсудних

Як повідомили в Уманській місцевій прокуратурі, чоловік приховав інформацію щодо зареєстрованих осіб та тих, які фактично проживають у його будинку, в Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Також підозрюваний не проінформував структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, хоча знав, що його син придбав автомобіль вартістю 149 тис. грн.

У результаті за період з 01.10.2018 по 30.04.2019 органи соціального захисту населення призначили та перерахували чоловіку бюджетні кошти в сумі понад 8 тис. грн.

В ході досудового розслідування підозрюваний повністю відшкодував заподіяну державі матеріальну шкоду.

Найближчим часом обвинувальний акт щодо чоловіка буде спрямовано на розгляд суду. Підозрюваному загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.