Гороскоп на 24 березня

Опубліковано: 24.03.2019
Гороскоп на 24 березня

Овен

Протягом дня Овни зіткнуться з нагнітанням емоцій або ускладненнями у поточних справах. Краще утриматися від угод, покупок, інвестицій, складних ризикованих процедур, зробивши виняток для справ, що потребують якнайшвидшого завершення будь-якою ціною. Важливі контакти, інформаційні пошуки краще вранці. Варто ухилитися від побачення: сьогодні загострені розбіжності, можливий сплеск претензій чи ревнощів, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні активність Тельців має досить наочний результат, і це не завжди успіх. Зробивши крок, який самі вважаєте правильним, ви ризикуєте зіткнутися з опором середовища, матеріалу або окремих людей, а часом вам буде здаватися, що проти вас озброїлася навіть доля. Небезпечні агресія, пресинг, нав’язування своєї тактики і перехоплення ініціативи, потурання своїм примхам за рахунок оточуючих.

Близнюки

На сьогодні Близнюкам не варто планувати розваги, перебування в компанії, знайомства, поїздки. Обставини цієї доби не сприяють свободі і відкриттю нових горизонтів. Легкість буття може стати неможливою через непрості і вельми інтенсивні переживання по дрібницях, або занурення у нагальні практичні турботи. Заплановані справи і обов’язкові контакти краще не відкладати на вечір.

Рак

Сьогодні Ракам не варто розраховувати на різку зміну зовнішніх обставин і власного настрою. Порівняно з вчорашнім днем, багато залишиться як і раніше. Небажані особисті і ділові ініціативи. Якщо ви зробили невдалий хід, буде час оцінити ситуацію, усвідомити і мінімізувати негативні наслідки, наприклад, принести вибачення. Краще, якщо ви зробите це в першій половині дня.

Лев

Для Левів день ознаменований напруженими відносинами з членами сім’ї, або з іншими близькими людьми: діловим партнером, супутником життя, об’єктом пристрасті, другом, конкурентом, а також з тими, хто має зв’язок з вашим бізнесом, майном, житлом. Раціональні доводи можуть виявитися безсилі, якщо в гру вступили пристрасті або життєво важливі інтереси. Небажані побачення, угоди, купівлі, інвестиції.

Діва

Дівам бажано зібратися з думками і зайнятися плановими справами вже на початку дня. Це найкращий час для цільових контактів, пошуку чи уточнення відомостей, систематизації та аналізу даних, поїздок на коротку відстань. Чим ближче до вечора, тим частіше ваше раціональне мислення буде програвати емоційним аргументам. Вас може багато чого дратувати, аж до дрібниць, наприклад, поведінки домашніх вихованців.

Терези

Терезам зірки радять обмежити на сьогодні власну ініціативу і не надто активно підтримувати чужу. Лише в цьому випадку день пройде спокійно і навіть приємно, а не перетвориться для вас в смугу невдач. Не варто сподіватися на складений заздалегідь план або на відповідальність: якщо накопичилася критична маса помилок, «підстелити соломки» не вдасться і неприємний сюрприз відбудеться за будь-якої погоди.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам варто прислухатися до свого внутрішнього голосу, але не завадить і свідомо проаналізувати ситуацію, використовуючи знайомий арсенал методів. Якщо вранці ви чесно побачите стан справ і заздалегідь візьмете свої емоції під строгий контроль, то ввечері зробите менше помилок. В цю добу під загрозою мир у відносинах, і хоча багато чого залежить від другої сторони, ваші реакції теж важливі.

Стрілець

Сьогодні не в кращій формі Стрільці, підвладні пристрастям, особливо таємним. Причиною страждань може стати дурна звичка, нерозділене кохання, незакритий борг. Щоб поставити бар’єр небажаним емоціям і небезпечним бажанням, добре почати день з ментальної дисципліни і внутрішньої чесності. Не найкращий момент для початку нового романа або точки в старому, для операцій з матеріальними цінностями.

Козеріг

Сьогодні уникнути сюрпризів, втрат і збитків Козерогам допоможе корисна звичка, доведена до автоматизму в дні труднощів. Саме завдяки їй вам вдасться попередити зрив або встояти проти спокуси. Вам може допомогти об’єктивність, самокритика, точний розрахунок, природна схильність все заздалегідь планувати, аналізувати і систематизувати, а також своєчасна інформація з належного джерела.

Водолій

В цей день Водоліям небезпечно перебувати у владі почуттів і спокус, роблячи їх своєю дороговказною зіркою. Особливо складно буде протистояти незвичайним бажанням і споглядати втрачений унікальний шанс. Ініціативи сьогодні недоречні, зовнішня ситуація вам непідвладна, але ви можете взяти під контроль власні реакції і не допустити поведінки, від якої самі ж згодом почнете страждати.

Риби

Рибам краще слідувати обраним курсом, не змінюючи план дій, джерело відомостей і систему навігації. Наявної у вас інформації сьогодні цілком достатньо, щоб не помилитися, але якщо ви сумніваєтеся у своїй здатності тверезо оцінювати події, то легко знайдете додатковий вагомий аргумент, підтверджуючий вашу правоту. Намічені справи, включаючи контакти і поїздки, будуть ефективніше на початку дня.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.