Умань увійшла у ТОП-11 туристичних міст України за версією міжнародного телеканалу CNN

Опубліковано: 24.03.2019

Міжнародна служба новин CNN оприлюднила рейтинг міст України, які обов’язково варто відвідати іноземним туристам. У ТОП-11 увійшли: Львів, Чернівці, Умань, Київ, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород та Кам’янець-Подільський.

На сайті CNN зазначається, що «нещодавні політичні, територіальні та економічні труднощі» позначилися на іміджі України у світі, проте наразі держава активно працює над залученням іноземних туристів.

«В Україні є безліч гарних місць, які можуть зацікавити туристів. І хоча деякі регіони недоступні для відвідування через воєнізовані зіткнення, більша частина цієї величезної країни відкрита для туристичного бізнесу. Багатолюдні міста, стародавні замки, неповторна сільська місцевість, різноманітність ландшафтів та гостинність місцевих жителів ― все це робить Україну особливою. Відсутність масового туризму надає Україні шарму та автентичності, чого часто немає в інших країнах», ― зазначили укладачі рейтингу.

max-20180611122044224

В Умань автори матеріалу рекомендують приїхати, щоб помилуватися унікальним дендрологічним парком «Софіївка». Укладачі рейтингу зазначають, що дендропарк є чудовим зразком природної краси, до створення якої доклала руку людина.

e541613e70e13857027fe3f2d9c448c0cf75c068

Нагадаємо, що наразі в Умані завершується розбудова та реконструкція дендропарку «Софіївка». Цей проект реалізує народний депутат України Антон Яценко спільно з Урядом та керівництвом дендропарку.

url3

Варто зазначити, що проект із розбудови та реконструкції «Софіївки» став наймасштабнішим за останні 30 років існування парку. Оновлений дендропарк зможе увійти до списку об’єктів світової спадщини міжнародної організації ЮНЕСКО та стати візитівкою України на міжнародній арені.

5646

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.