Гороскоп на 28 березня

Опубліковано: 28.03.2019
Гороскоп на 28 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овнам краще не пропускати повз вуха слова боса і чітко виконувати його вимоги, а також керуватися у будь-якій дрібниці наказами, розкладом, інструкціями, професійним обов’язком. Це підходящий момент для закритої робочої наради, приватної бесіди з начальством. Овнам, що працюють на себе, доведеться трохи складніше, так як ніхто не змусить їх бути дисциплінованими, крім них самих, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям не варто лінуватися: чим більше організованості і завзяття виявлено вдень, тим приємніше виявиться почуття гордості собою ввечері. Сьогодні вам легко діяти за планом, ефективна фізична робота, ділова переписка, відрядження, тренування. До витривалості і працьовитості додасться досвід. Також, вам допоможуть обставини, на вашій стороні буде начальство, закон, час, професійна етика.

Близнюки

Близнюкам день допоможе поставити крапку в тривалому сюжеті. Варто віддати перевагу діловому спілкуванню, причому вести його краще в закритій обстановці або по захищеному каналу зв’язку. Не завадить і частка секретності в практичних діях, особливо, якщо вони – пряме продовження приватної бесіди. Це вдалий час для підбиття підсумків, оформлення службових документів та передачі їх в архів.

Рак

Ракам сьогодні не варто ухилятися від переговорів. Незалежно від їх особистого або ділового забарвлення, вони обіцяють непоганий результат. Можна розраховувати на коректність співрозмовника і його вміння зберігати загальні таємниці. Малоймовірні розбіжності, порушення регламенту. Підсумки офіційної бесіди корисно запротоколювати. Не рекомендується відкладати фінальну консультацію, візит в установу, розмову з начальством.

Лев

Сьогодні Левам краще підпорядкувати свої дії робочому розкладу, діловій необхідності, професійному боргу. Леви-керівники можуть розраховувати на старанність і майстерність підлеглих, при умові, що мають у своїй команді авторитет. Левам, які проходять курс лікування або реабілітації, зірки настійно радять проявити дисциплінованість і пройти до кінця всі рекомендовані процедури.

Діва

Дівам сьогодні варто керуватися правилом «точність – ввічливість королів». Бажано виконувати обіцянки, слідувати домовленостям, не ухилятися від діалогу. День підходить для переговорів, узгоджень, підписання уточнених документів. Також, це хороша доба для налагодженого співробітництва: доля дає шанс або вчасно і успішно його завершити, або продовжити, якщо в цьому є необхідність.

Терези

Терезам корисно попрацювати над фундаментом свого благополуччя. Залежно від ваших цілей і ситуації, це може бути житло, сімейне вогнище, кар’єра чи здоров’я. Зірки нагадують, що все починається з малого, і радять не нехтувати деталями. Важливо слідувати плану і вміти себе обмежувати. Корисні звички варто звести в систему. Небажані забобони і страх перед «чорною» роботою.

Скорпіон

Скорпіонам цей день нагадає, що навіть в любові й творчості є рамки і правила. Тим більше, не варто забувати про них у партнерстві та офіційних контактах. На щастя, сьогодні бути вірним своєму обов’язку вам неважко, а часом і приємно. Це відмінна доба, якщо ви сумлінно виконуєте свою частину зобов’язань, прямуєте за планом, договором, концепцією. Вдалий момент для підсумкової довірчої розмови.

Стрілець

Стрільцям варто проявити розсудливість і рахуватися з реальністю. В цей день вам краще на якийсь час забути про свої примхи, якщо вони вийшли за рамки плану та повсякденних потреб. Навіть в рутинних справах потрібні системність і передбачливість. Корисно обговорити деталі з колегами, близькими, експертами. Не зашкодить розумна економія. Ретельна підготовка поліпшить будь-який результат, в тому числі, підсумки шопінгу.

Козеріг

Для Козерогів день вдалий. Знайомі справи підуть по накатаній. Доведеться подолати лише власний песимізм або стару звичку. Знайдуться потрібні слова, інструменти, матеріали, помічники. Не стане проблемою вибір відповідних умов або моменту часу. Буде легко слідувати потрібним вам принципам і нормам якості, мінімальний ризик серйозної помилки. Краще зосередити увагу на закритті справ.

Водолій

В цей день Водоліїв може відвідати напад песимізму, страху, мізантропії. Варто подолати подібний настрій: він завадить роботі, а вона сьогодні обіцяє стати дуже продуктивною, якщо взяти себе в руки. Спосіб дій і характер жертв даної доби диктує борг, план, професія, минуле або практична необхідність. Важливо врахувати стан здоров’я, особливо при наявності хронічних захворювань.

Риби

Рибам варто присвятити цей день цільовим контактам і уточненню відомостей. Добре вивчати закони та документи професійного характеру, взаємодіяти з колегами по цеху, з визнаними фахівцями, експертами. Відповідний момент для коротких відряджень, візитів в інстанції. Навіть якщо відповіді на ваші питання не будуть вичерпними, навряд чи варто копати далі: все необхідне вам ви вже дізналися.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.