У 2019 році буде зроблено ямковий ремонт дороги між Христинівкою та Монастирищем

Опубліковано: 28.03.2019

Народний депутат України Антон Яценко продовжує системно працювати над вирішенням проблеми ремонту доріг у містах, селах та селищах округу.

Зокрема, 22 березня парламентар під час години запитань до Уряду звернувся до Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана та озвучив проблему ремонту дороги у напрямку Орадівка – Христинівка – Монастирище – Жашків.

Крім того, народний депутат підготував відповідне звернення до в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака.

55807396 1731177493694704 3966294524241641472 n

За словами Антона Яценка, до нього неодноразово зверталися жителі округу і Черкащини загалом з приводу ремонту дороги у напрямку Орадівка – Христинівка – Монастирище – Жашків.

«Впевнений, що найближчим часом проблему буде вирішено. Дякую Володимиру Гройсману за підтримку у вирішенні цього питання та багатьох інших, які стосуються розвитку Черкаській області», ― написав парламентар на своїй сторінці у Facebook.

Антон Яценко зазначив, що вже цього року відбудеться ямковий ремонт автошляху, який, зокрема, з’єднує міста Христинівка та Монастирище. Дорога протяжністю 76,4 км проходить через наступні села, селища та міста:

  • села Орадівка, Велика Севастянівка Христинівського району, місто Христинівка;
  • села Попудня, Нове Місто, місто Монастирище, села Летичівка, Антоніна, смт Цибулів, села Івахни, Долинка Монастирищенського району;
  • села Шуляки, Пугачівка, Житники Жашківського району та місто Жашків.

Антон Яценко наголосив, що як народний депутат України та співавтор Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд), він і далі працюватиме над вирішенням проблеми ремонту доріг на окрузі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.