«Нізащо тебе не кину!»: в Черкасах відбудеться благодійна фотовиставка безпритульних чотирилапих

Опубліковано: 02.04.2019

4 квітня, у Міжнародний день безпритульних тварин, у місті Черкаси відкриється благодійна фотовиставка «Нізащо тебе не кину!». Метою заходу є популяризація гуманного ставлення до чотирилапих. Виставка стала можливою завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка.

«Нізащо тебе не кину!»: в Черкасах відбудеться благодійна фотовиставка безпритульних чотирилапих

На виставці «Нізащо тебе не кину!» будуть представлені фотографії знаменитих жителів Черкащини та їх домашніх улюбленців. Усі зображені тварини раніше були бездомними.

Антон Яценко зазначив, що сьогодні особливої уваги потребує проблема безпритульних тварин та їх захисту. Народний депутат постійно працює над її вирішенням.

Зокрема, до Закону України №2120-VIII від 22.06.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)» було враховані подані Антоном Яценком пропозиції. Закон передбачає посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами.

«Вважаю, що проблему розповсюдження безпритульних тварин можна вирішити, але тільки спільними зусиллями: якщо кожен, хто взяв собі в дім кішку чи собаку, буде відповідально та доброзичливо ставитись до чотирилапих і не викидатиме їх на вулицю», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Організацією виставки «Нізащо тебе не кину!» займаються Черкаський обласний благодійний фонд «Життя» та Черкаський обласний краєзнавчий музей. Експозиція буде знаходитися за адресою: м. Черкаси, вул. Слави, 1, Краєзнавчий музей. Відкриття виставки відбудеться 4 квітня о 16:00. Вхід безкоштовний. Повідомляє сайт 04744.

54727764 838332379872039 7324797531957755904 n

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.