В Умані вперто намагаються спалити стихійне звалище в центрі міста ― ФОТО

Опубліковано: 06.04.2019

5 квітня близько 17:00 по вулиці Грушевського, 81 у місті Умань вдруге підпалили стихійне звалище. Сухе гілляччя та листя вже горіло тут 3 квітня. Цього разу гасити загоряння знову приїхали вогнеборці з Уманської пожежно-рятувальної частини.

пожеж002
пожеж004

Стихійне звалище за вказаною адресою розрослося впродовж останніх кількох тижнів. Неподалік знаходиться майданчик для збору побутових відходів. Попередній підпал стався кількома днями раніше, 3 квітня.

пож005

Схожа ситуація нещодавно спостерігалася поблизу контейнерів для сміття по вулиці Грушевського, 38. Купу гілляччя прибрало ТОВ «Екоклінер», яке займається вивезенням побутових відходів у місті Умань. Підприємство також вивозить гілля та листя, проте ця послуга оплачується додатково. Вартість згідно із затвердженим тарифом становить 1010,68 грн за тонну.

пожеж001

На місці стихійного звалища по вулиці Грушевського, 38 наразі встановлено табличку, яка попереджує про адміністративну відповідальність за створення стихійного сміттєзвалища.

Нагадаємо, що несанкціоноване спалення листя та сміття регулюється статтею 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. На порушників накладається штраф від 340 до 1360 гривень. Повідомляє сайт 04744.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.