Гороскоп на 09 квітня

Опубліковано: 09.04.2019
Гороскоп на 09 квітня 2019 року.

Овен

Сьогодні Овнам не варто сидіти на місці, краще вести активний спосіб життя, бути більш рухливими. Для подолання труднощів у цей день можна і потрібно використовувати обхідні шляхи, альтернативні можливості. Може знадобитися технічна або управлінська майстерність, фізична спритність, гнучкість, дотепність. Варто врахувати ймовірність пригод в дорозі і під час будь-якого спілкування, ризик дезінформації і плутанини, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям варто бути уважнішими до дрібних деталей контактів, покупок і угод. День розташовує до мінливості і неуважності, підвищує ризик непорозумінь, зіткнення з хибною інформацією та шахрайством. Час від часу корисно переоцінювати обстановку. Небажані великі інвестиції і домовленості на майбутнє. Небезпечно підписувати, не дивлячись, платіжні та супровідні документи.

Близнюки

Сьогодні Близнюків виручають рухливість, винахідливість, спритність, гнучкість. готовність діяти в двох напрямках одразу. Негативну роль можуть зіграти нервозність, поспіх, непослідовність. Важливо правильно вибрати цілі та засоби їх досягнення, інакше ви почнете шкодити собі та іншим, а проблеми будуть наростати як сніжний ком. Рекомендується уникати обману та інших сумнівних методів.

Рак

Сьогодні Ракам не варто занадто гостро реагувати на «збурення атмосфери» і активно вирішувати чужі проблеми. У цьому випадку, у вас так і не дійдуть руки до власних справ, зайва метушня і зростання клопоту можуть позначитися на вашому здоров’ї та виконанні обов’язків. Зараз не рекомендується відправляти у шлях, приступати до нової роботи, до циклу навчання, лікування, ремонту, купувати засоби зв’язку і пересування.

Лев

Сьогодні Леви можуть бути залучені в незвичайну акцію, наприклад, у справи своїх друзів. При цьому не виключено, що ви опинитеся у випадковій компанії, у незнайомому або сумнівному місці. Це прекрасний день, якщо ви хочете розвіятися, провести експеримент чи намітити нові шляхи, але не варто розраховувати на стабільність і надійність. Краще не заводити важливі зв’язки і не розкидатися особистою інформацією.

Діва

Дівам не варто чекати стійкого ефекту від прикладених зусиль. В кар’єрі, переговорах, бізнесі, спорті та багатьох інших напрямках доведеться змиритися з подвійністю. Великий ризик зіткнутися з маніпуляцією, нечесною грою. Виявляючи активність і спритність, важливо уникати поспіху, нервозності, інтриг, сугестивності, залежності. Хитромудрий небезпечний маневр виправданий лише в критичній безвихідній ситуації.

Терези

Терезам сьогодні стане в нагоді уважність у дорозі та в комунікаціях, при взаємодії з іногородніми, іноземцями. Можливі різні незадачи, від технічних непорозумінь до інформаційних нестиковок. Зростає ризик поспішити, щось наплутати. Можна зіткнутися з нездужанням в дорозі або іншим дискомфортом. Втім, і пропозицій про допомогу ви отримаєте достатньо, доведеться вибрати з них найкращу.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам корисніше опинитися в ролі учнів, ніж у ролі наставників. Не варто боятися проблем. Навички, які життя змусить вас відпрацювати в тій чи іншій позаштатній ситуації, аж ніяк не будуть марними. День може виявитися пізнавальним для тих, хто навчається водінню, комунікаціям або іншій майстерності, прагне оволодіти прийомами управління, рекрутингу, маркетингу, подоланням стресу.

Стрілець

Стрільцям не варто залишати без уваги дії партнерів і, особливо, конкурентів, опонентів. Можливо, вас спробують спровокувати. Якщо ситуація вимагає відповідних мір, варто уникати зайвої безпосередності, поспіху, інтриг і маніпуляцій, необачних і агресивних жестів. Краще рішення – мир. Якщо вам запропонували компроміс, має сенс погодитися або хоча б розглянути пропозицію.

Козеріг

Козерогам цей день додасть клопоту. Можливі піклування про вихованців, проблеми з ліками, інструментами, транспортом, зв’язком, обладнанням, інформаційною та технічною підтримкою. Ймовірна суєта серед ваших домочадців, помічників, попутників, персоналу. Щоб не потонути в морі дрібниць, корисно спробувати не зовсім звичайний метод ведення справ: навіть якщо ви не любите його, сьогодні він напевно спрацює.

Водолій

Для Водоліїв ситуації цього дня спочатку сприятливі, але в будь-який момент у них можуть з’явитися «підводні течії». Можливі помилки, пов’язані з фінансуванням, підтримкою зв’язку. Не на всіх людей сьогодні можна буде покластися повністю. Щоб звести до мінімуму непорозуміння, краще відмовитися від угод, особливо швидких, і від переслідування чисто матеріальних цілей, наприклад, високого заробітку.

Риби

Сьогодні Рибам легко зробити промах, а також стати причиною або свідком чужої помилки. І за те, і за інше вам же і доведеться розплачуватися. Варто менше брати участь у чужих справах, уникати зайвих слів і ініціативи, змін в будинку і в бізнесі. Не рекомендується купівля авто, житла, засобів зв’язку. Якщо доводиться діяти, безпечніші тимчасові рішення і рух вперед дрібним приставним кроком.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.