Гороскоп на 10 квітня

Опубліковано: 10.04.2019
Гороскоп на 10 квітня 2019 року.

Овен

Цей день допоможе Овнам розширити погляди, поповнити знання, підтримати зв’язки зі світом. Ймовірне продовження подорожі, дискусії, навчального заходу, романтичної інтриги. Обстановка схиляє до цікавості, товариськості, балакучості. При надлишку вражень та відомостей, не вся інформація буде корисною і достовірною. Можливі неузгодження з-за поганої навігації, незадовільного знання мови, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям не завадить вміння підлаштовуватися і увага до деталей. Велика ймовірність плутанини при здійсненні платежів і обговоренні фінансових питань, в ситуаціях обслуговування, доставки, посередництва, передачі даних. Не виключений витік коштів або інформації. Навіть друзі можуть повідомити вам неправдиві відомості або відмовитися від своїх слів. Варто відкласти важливі покупки, переговори і поїздки.

Близнюки

Сьогодні Близнюки в епіцентрі подій, але не можуть керувати ними на свій розсуд. Багато які Близнюки стануть заручниками ситуації або жертвою свого ж поведінки. Наприклад, суєти, забудькуватості, нервозності або балакучості. Важливо не нашкодити своїй репутації, особливо, якщо ви прагнете до кар’єри, вигідного партнерства, широкої популярності, контакту з впливовими клієнтами і поважною аудиторією.

Рак

День дає їжу таємній цікавості Раків, спонукає активніше цікавитися новинами і думками. Можлива нерозбірливість, схильність вірити пліткам, хибним авторитетам, втішним фантазіям. Це хороша доба для вільного спілкування, досліджень, пошуку інформації або ідей, а ось розмови під час роботи можуть знизити результативність або призвести до помилок. Небажано оформляти документи.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам вбирати враження, збирати цікаві ідеї, стежити за новинними стрічками. Продуктивний день для журналістів, мандрівників, дослідників і тих, хто працює з людьми. Можна доповнити базу популярних знань або неформальних контактів, просунутися в освоєнні іноземної мови. Відомості з області серйозної науки, економіки, права будуть мати потребу в перевірці.

Діва

Сьогодні Дівам нелегко вибрати стратегію. Багато що залежить від поставленої мети, ерудиції, гнучкості, красномовства, рівня взаємної довіри, бажання знайти істину. Можливо, вам доведеться вести паралельні діалоги, виправдовуватися, щось з’ясовувати чи приховувати. Заплутану ситуацію не варто сприймати як катастрофу надій, важливо лише не створювати собі додаткових проблем, наприклад, не говорити зайвого.

Терези

Для Терезів день може ознаменуватися цікавою пригодою. Незважаючи на загальну плутанину і деякі особисті труднощі, все закінчиться кращим чином для вас. Події можуть виявитися не тільки нервуючими або кумедними, але й пізнавальними. Ви зумієте відкрити для себе нові шляхи і можливості, завести знайомства. Відповідний день для екскурсії, набору вражень, наукової дискусії, навчального заходу.

Скорпіон

Ситуації цього дня змушують Скорпіонів стати більш спритними, гнучкими, винахідливими, говіркими. Хитромудрий маневр виявиться єдиним виходом з кризи, якщо ви опинилися в пастці. Можливо, ви чогось навчитися. Саме це сьогодні і варто вважати справжньою перемогою. Не рекомендується починати нові справи, заводити знайомства на постійній основі, відкривати бізнес, давати хід фінансовим ідеям.

Стрілець

Сьогодні Стрільців можуть підвести красномовство і самовпевненість. Зірки радять вам обережніше користуватися своїм ораторським талантом: зараз ви можете наговорити зайвого, видати таємницю, виставити себе не в кращому світлі перед аудиторією або дати зброю проти себе конкурентам. Це прекрасний день для дискусій, але варто пам’ятати, що ви не такі вже невразливі перед чужою критикою, насмішкою, провокацією.

Козеріг

Сьогодні Козерогам нелегко впоратися з потоком поточних справ і хвилею супутньої їм інформації, суєти, контактів. Можлива залежність від людей чи обставин. Багатьом Козерогам доведеться паралельно працювати, навчатися, займатися здоров’ям і побутом. Є ризик захопитися деталями, не бачачи цілого. Цікавим, але неоднозначним може виявитися підсумок роботи, пошуку, бесіди, відрядження, візиту до лікаря.

Водолій

Водоліям варто пам’ятати, що знайти істину або добитися перемоги сьогодні простіше спільно. Корисно звернутися до «колективного розуму». День сприяє інформаційним та навчальним заходам, інтелектуальним іграм, публічним дискусіям, літературній творчості. Добре взяти участь у науковій конференції, корпоративних зборах. У любовному листуванні не обійтися без гри слів, тонкого натяку, інтриги.

Риби

Рибам цей день не створить ідеальних умов, зате залишить простір для маневру. Якщо ви помилилися або потрапили в сумнівну історію, є шанс «викрутитися» шляхом переговорів, блиснувши дотепністю або ерудицією. Можлива вельми цікава бесіда з начальником, наставником, батьками, сім’єю. Важливо не шкодити собі власними фантазіями, надмірною відвертістю, довірливістю, вразливістю.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.