«Нізащо тебе не кину!»: у Черкасах відкрилася благодійна фотовиставка безпритульних тварин

Опубліковано: 11.04.2019

4 квітня, у Міжнародний день безпритульних тварин, у краєзнавчому музеї міста Черкаси відкрилася фотовиставка «Нізащо тебе не кину!». Провести подію вдалося завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка.

Організаторами виставки виступили Черкаський обласний краєзнавчий музей та Черкаський обласний благодійний фонд «Життя». Про це пише «Дзвін».

У Міжнародний день безпритульних тварин зоозахисники усіх країн світу привертають увагу суспільства до проблеми чотирилапих, які опиняються на вулиці з вини людини.

Зокрема, на виставці «Нізащо тебе не кину!» у Черкасах було представлено галерею з 37 світлин відомих черкащан та зірок шоу-бізнесу зі своїми домашніми улюбленцями. Більшість з них є колишніми бездомними тваринами, які сьогодні радують своїх власників та є їх гордістю.

Організатори фотовиставки прагнули показати, яку радість можуть приносити тварини, і як сильно можна їх любити, щоб ніколи у житті не покинути.

56398374 281537626095731 6025486546717638656 n

«Як відомо, приклади відомих людей надихають, і ми сподіваємося, що щира і позитивна аура цієї виставки допоможе переконати когось не позбавлятись домашньої тварини, не викидати її на вулицю. Ми хочемо привернути увагу до того факту, що саме ми, люди, у силі зробити щось, аби змінити життя вуличної тварини», ― зазначила президент Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька.

Щоб допомогти тваринам, які вже перебувають на вулиці, у день відкриття виставки відбувся продаж листівок та аукціон картин зі зворушливими та кумедними котиками. Завдяки цьому вдалося зібрати для чотирилапих 2400 гривень. Тепер декілька бездомних тварин отримають шанс на нове життя. Їх заберуть з вулиці, вакцинують та відправлять на перетримку на час пошуку хороших господарів.

Обласна фотовиставка «Нізащо тебе не кину!» триватиме з 4 по 18 квітня. Вхід вільний. Кожну світлину виставки можна придбати за 300 гривень, подавши заявку організаторам. Контактний номер телефону Черкаського благодійного фонду «Життя»: (098) 482-89-79.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.