Гороскоп на 12 квітня

Опубліковано: 12.04.2019
Гороскоп на 12 квітня 2019 року.

Овен

Сьогодні Овнів чекає не стільки фізичний, скільки емоційний пресинг. На вас може тиснути побут, борг, час, відповідальність, вимушене обмеження, старий конфлікт. Можлива вирішальна хвилина в історії, пов’язаній з сім’єю, житлом, територією в будинку або в офісі. Не все сьогодні вирішать відверти розмови. Важливо мати особисту позицію та слідувати їй, а також бути поінформованим або володіти чуттям, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям сьогодні важливо бути в курсі новин, підтримувати родинні, сусідські і професійні зв’язки. Інформованість допоможе бути готовим до сюрпризів, вчасно приймати заходи щодо подолання перешкод, знаходити ключ до чужої волі і свідомості. До того ж, бажано володіти чуттям, щоб вловлювати нюанси і «читати між рядків». Може відбутися важлива зустріч з офіційною особою або родичем.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не варто випускати з-під свого контролю фінансові справи, сімейні та професійні питання, теми безпеки ресурсів і накопичень, страхування та оподаткування. Можливо, вам вдасться використовувати зв’язки в інстанціях або власне посадове становище. Важливо дотримуватися плану, мати список витрат, підтверджувати документально покупки, взаєморозрахунки, інші платіжні операції.

Рак

Ракам аж до ночі варто остерігатися конфліктних ситуацій. Можлива боротьба за посаду, статус, ім’я або право. Ймовірне повторне зіткнення особистих інтересів. Частину проблем вдасться залагодити завдяки обізнаності, проникливості і умінню вести переговори, але якщо принципові розбіжності, цього буде мало. Не найкращий момент для самодіяльності. Можливо, варто вдатися до допомоги юриста.

Лев

В цей день Левам невигідно прагнути на передній план, голосно заявляти про себе, відкрито відстоювати свій світогляд, права або професійні принципи. Перемога може бути відкладена з фатальних зовнішніх причин або дістатися дорогою ціною, наприклад, сімейних проблем або загострення хвороби. Але й сидіти склавши руки не варто. День підходить для таємних переговорів, вивчення своїх і чужих слабких сторін.

Діва

Дівам зірки радять не втрачати відповідний момент для розмови. Особливо, для розмов про минуле і для визнання в чомусь, що довгий час замовчувалося. Якщо до діалогу звуть вас, нерозумно відкидати запрошення. У разі конфлікту зі старим другом або близькою людиною це допоможе розставити точки, навести ясність. А ось від побудови планів сьогодні краще відмовитися: минуле кине тінь на майбутнє.

Терези

Терезам сьогодні небезпечно ставити під загрозу свої відносини з людьми і інстанціями, професійну кар’єру і репутацію, а також сімейний світ і житлову стабільність. Зірки радять уникати публічних скандалів, це не найкращий момент для того, щоб «винести сміття з хати». Наради і переговори краще вести в закритій обстановці: не виключено, що в їх ході спливуть досить делікатні подробиці.

Скорпіон

Скорпіонам зірки не радять відкладати вирішальний крок, навіть якщо він пов’язаний з тим чи іншим ризиком. Сьогодні далеко не всі двері для вас гостинно розкриті, але в будь-якій ситуації знайдеться альтернатива або лазівка. Вірний хід вам в цю добу цілком може підказати пам’ять, чуття або звичка. Однак дана рекомендація стосується лише справ з давньою історією. Від нових ініціатив бажано утриматися.

Стрілець

Стрільцям сьогодні не варто покладатися на удачу. Везіння, яке зазвичай супроводжує, в дану добу може кудись зникнути, як і натхнення. Натомість, зростуть ризики, з’являться серйозні обмеження, можливий страх замість відваги. Важливі справи, включаючи сімейні та фінансові, безпечніше обговорити з близькими або обміркувати в тиші, не переходячи до активної дії. Небажані ініціативи в любові.

Козеріг

Козерогам сьогодні краще відмовитися від офіційних переговорів і інтенсивного обговорення сімейних планів. Великий ризик звести стіну або поглибити прірву між собою і співрозмовником. Важливі зустрічі особистого характеру також не рекомендуються, але поле для маневру тут трохи більше. Це не найкращий день для скорочення дистанції з партнером, але ближче до ночі можна зробити обережний натяк і оцінити реакцію.

Водолій

В цю добу більшості Водоліїв не до романтики і розваг. Весь ваш час може зайняти рішення робочого завдання, господарський процес, лікувальна процедура, допомога колегам або родичам. Очікуються проблеми при здійсненні планових заходів. Не виключено, що ви будете залучені в суперечку, і навіть станете однією з її ключових фігур. Можливо, на вас спробують перекласти відповідальність.

Риби

Для Риб день не найбільш гармонійний, але й не безнадійний. Може бути зіпсований відпочинок, творчий процес, не кращим чином піде гра або любовна зустріч. Велика ймовірність скасування заходу або обмежень при його реалізації. Якщо очікування виявилися обдуреними, ближче до ночі буде можливість налагодити зв’язок, порозумітися, обмінятися враженнями, а заодно отримати невелику компенсацію за збитки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.