В Умані поліцейські проводять профілактику порушень Правил дорожнього руху пішоходами

Опубліковано: 12.04.2019

З метою профілактики порушень Правил дорожнього руху пішоходами та попередження дорожньо – транспортних пригод в місті Умань проходять профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід». Мета заходів – запобігти загибелі та травмуванню пішоходів на автодорогах.

В Умані поліцейські проводять профілактику порушень Правил дорожнього руху пішоходами

Під час проведення заходів співробітники СРПП Уманського відділу поліції проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед пішоходів. В ході бесід поліцейські роз’яснюють пішоходам положення Правил дорожнього руху, з метою підвищення рівня обізнаності жителів міста у сфері безпеки дорожнього руху.

Громадяни мають знати, що за порушення Правил дорожнього руху передбачено відповідальність не тільки для водіїв, а і для пішоходів. Відповідно до статті 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення Правил дорожнього руху пішоходами, а саме непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху передбачено адміністративну відповідальність, та покарання у вигляді штрафу.

Сектор комунікації в Черкаській області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.